موتوجی‌پی ایرانولنتینو روسی سر انجام قرارداد خود را پیش از مسابقه موتوجی‌پی کاتالونیا 2020، با تیم یاماها پتروناس برای فصل 2021 امضا کرد.

این موتورسوار از فصل 2013 تا کنون با تیم یاماها همراه بوده است. تیم یاماها پیش از شروع فصل 2020 اعلام کرد فصل آینده فابیو کوارتارارو به تیم یاماها فکتوری ریسینگ منتقل شده و در صورت تمایل روسی برای ادامه حضورش در موتوجی‌پی از او حمایت خواهد کرد.

ولنتینو روسی ضمن ابراز خوش حالی از تمدید قراردش با یاماها، رفتار خوب یاماها را یکی از دلایل مهم در تصمیم به ادامه فعالیتش در موتوجی‌پی خواند.

14 دیدگاه

 1. behrang 1350

  7

  1

  دیدنVR46 توی مسابقات موتوجی پی مثل حضور آلونسو توی فرمول یکه ……. انگاری بدون این دو نفر مسابقات از رونق میفته …… واقعا هر دوشون دوست داشتنی هستند و امیدوارم در 2021 بتونن درخشش داشته باشند ….. دکتر دوستت داریم

   • Hassan Mohebbi

    5

    0

    منظورم قراردادش بود😁 که بعد متوجه شدم که برای ۲۰۲۱ هست. به نظرم به احتمال زیاد از این به بعد یکساله یکساله باهاش قرارداد میبندند.

    دکتر که عشقه😍 اصلا کسی هست که دوستش نداشته باشه؟!! من خودم خیلی دوسش میدارم و طرفدارشم. ولی دنی پدروسا روی موتور رپسول هندا خیلی برام جذبه داشت. اولین مسابقه جی‌پی بود که میدیدم (۲۰۱۵بود) و مارکز و پدروسا رقابت سختی برای برد داشتن که نتیجه مسابقه رو دقیق یادم نیست ولی از اون مسابقه که پدروسا رو دیدم طرفدارش شدم.

  • ALEX-ALBON

   1

   0

   حسن محبی
   با شما موافقم
   دنی پدروسا واقعا فوق العاده بود.. یادش بخیر اون سال رقابتش با مارکز.
   تو هیچ ریسی پا پس نمیکشید..مگر معدودی پیستها ک روزش نبود

   • Hassan Mohebbi

    0

    0

    البته اون سال فکر کنم رقابت قهرمانی بین دکتررو لورنزو بود. البته دنی خوب بود تو اون مسابقات. تنها ۲۰۱۸ عملکرد ضعیفی داشت و کلا بازنشسته کرد.
    الان تو این یکی دو سالی که تو کی‌تی‌ام هست ببنید چه موتوری شده کی‌تی‌ام. هندا همه تخم مرغ‌هاش رو گذاشته تو سبد مارکز و مارکزم که سبد انداخت با توجه به اون سهل‌انگاری که کرد. اگه دنی راننده تست هندا بود قطعا موتور بهتری رو اماده میکردند و تو مسابقات هم قطعا بهتر نتیجه میگرفتند.

 2. بیژن

  2

  2

  عالی 😍😍 ، این یکی دو روزه اینقدر که واسه افتادن دکتر ناراحت شدم واسه جریمه همیلتون نشدم ؛
  سرعت خیلی خوبی داشت و شاید حتی میتونست اول بشه ؛ خیلی حیف شد واقعا ، اینقدر ناراحت شدم از افتادن دکتر که حد نداشت .

  • 42ins

   2

   2

   بعید می‌دونم اگه نمی‌افتاد (کاش نمی‌افتاد) میتونست سکو بگیره ، با اینکه خیلی احترام براش قائلم ولی واقعیت اینه خیلی تحاجمی نبود که بتونه تهدیدی برای کوارتارارو باشه و چندان بهش نزدیک نمیشد از طرف دیگه در اواخر مسابقه همه موتور سوارها در حال افت عملکرد بودند به جز سوزوکی ها که وحشتناک تحاجمی بودند ، احتمالاً اگه دکتر vr46 نمی‌افتاد سوزوکی ها میگرفتنش

   • بیژن

    1

    1

    اتفاقا هر چی جلوتر میرفتیم سرعت دکتر داشت بهتر میشد ، درسته سوزوکی ها در اخر سرعت داشتن
    ولی اون لحظه که دکی افتاد نزدیک ۲ ثانیه اختلاف داشت با موربیدلی
    سوزکی ها هم توی دو دور آخر سبقت گرفتن ؛ اول هم نمیشد ؛
    سکوش صدرصد بود .
    چون داشت سرعت مسابقه ایش بهتر میشد نسبت به کوارتارارو که افتاد ، تو دور آخری که زد ۲ دهم اختلاف رو کم کرد . حیف نشد دیگه .

دیدگاه خود را بیان کنید