فرمول یک ایران – استفانو دومنیکالی از فصل 2021 فرمول یک، مدیریت این ورزش را بر عهده خواهد داشت و لوئیس همیلتون، راننده تیم مرسدس از این موضوع خوشحال است.

لیبرتی مدیا در روز اول گرندپری روسیه به طور رسمی تایید کرد که مدیر سابق تیم فراری و لامبورگینی از ژانویه 2021 جای چیس کری را در راس این ورزش خواهد گرفت. لوئیس همیلتون در واکنش به این خبر گفت که دومنیکالی را به خوبی می‌شناید و احساس می‌کند که او یکی از بهترین افراد ممکن برای مدیریت فرمول یک است:

من استفانو را خیلی خوب می شناسم و یکی از بهترین هاست.

فکر نمی کنم که آنها قادر به انتخاب شخص بهتری بوده باشند تا جا پای شخص بزرگی مثل چیس کری بگذارد. او کارهای فوق العاده ای انجام داده و همیشه چنین رویکردی را داشته است.

به نظر من استفانو قلب بزرگی دارد، او یک خانواده خوب داشته و اخلاقش نیز خوب است. آینده درخشان است.

تیری کوشکا و سیریل ابیتبول

تیری کوشکا و سیریل ابیتبول

سیریل ابیتبول، مدیر تیم رنو نیز از ورود دومنیکالی حمایت کرد

پس از لوئیس همیلتون، سیریل ابیتبول هم اعلام کرد که از اضافه شدن استفانو دومنیکالی حمایت می‌کند و در مورد دیدگاه او نسبت به تیم های حاضر در فرمول یک گفت:

بدیهی است که او دانش بسیار خوبی در مورد این ورزش و دانش بسیار خوبی در مورد چگونگی حمایت این ورزش از تولیدکنندگان دارد. واضح است که لامبورگینی در فرمول یک حضور ندارد، دلیلش را نیز او می داند.

بنابراین حدس می زنم که او در رابطه با این موضوع، دیدگاه متفاوت و جالبی داشته باشد. [تفاوت شرکت های سازنده که در فرمول یک حضور دارند با کمپانی هایی که ندارند.]

3 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید