مسابقات فرمول یک 2020 در راند هفتم از تاریخ 14 تا 16 شهریور ماه، به ایستگاه مونزا ایتالیا می رسد (جزئیات برنامه این گرندپری در صفحه اصلی سایت موجود است) و در تلاش هستیم که یک پوشش کاملی را از جزئیات این مسابقه، چه به صورت گزارش و خبرهای متنی و ویدیویی، و چه پخش زنده داشته باشیم.

پخش زنده امسال کمی متفاوت خواهد بود و بطور اختصاصی از طرف خود ما انجام خواهد شد. ممکن است که برای پخش زنده برخی جلسات تمرینی و … با مشکلی مواجه شویم و بهتر است برای اطلاع دقیق تر از اطلاعات پخش یا عدم پخش ما، کانال تلگرامی مان به آی دی @Motorsportir را دنبال کنید.

ویژگی های پخش زنده فرمول یک بلژیک 2020

  • تماشای پخش زنده فقط برای کاربران داخل کشور و با آی پی ایران ممکن خواهد بود.
  • کیفیت HD
  • ترافیک اینترنت نیم بها برای کاربران داخل

شما همچنین می توانید از صفحه آپارات ما با آی دی F1IRAN پخش زنده را مشاهده نمایید. در صورت وجود مشکل، از طریق پشتیبانی تلگرامی به آی دی @F1IRAN2 و یا از طریق فرم تماس با ما، ما را در جریان قرار دهید.

شروع پخش زنده

پخش زنده فرمول یک

آنچه گذشت ؛ فرمول یک بلژیک …

راننده های تیم مرسدس، لوئیس همیلتون و والتری بوتاس در مسابقه فرمول یک بلژیک، 1-2 کردند و مکس ورشتپن از تیم ردبول رده نهایی سکو را پر کرد.

متاسفانه نتوانستیم شویی دنیل ریکاردو را روی سکوی اسپا ببینیم اما او در دور پایانی، سریع ترین زمان را ثبت کرد و یک امتیاز اضافه را بدست آورد.

دیدگاه خود را بیان کنید