مسابقات فرمول یک 2020 در راند ششم از تاریخ 7 تا 9 شهریور ماه، به ایستگاه اسپای بلژیک می رسد (جزئیات برنامه این گرندپری در صفحه اصلی سایت موجود است) و در تلاش هستیم که یک پوشش کاملی را از جزئیات این مسابقه، چه به صورت گزارش و خبرهای متنی و ویدیویی، و چه پخش زنده داشته باشیم.

پخش زنده امسال کمی متفاوت خواهد بود و بطور اختصاصی از طرف خود ما انجام خواهد شد. ممکن است که برای پخش زنده برخی جلسات تمرینی و … با مشکلی مواجه شویم و بهتر است برای اطلاع دقیق تر از اطلاعات پخش یا عدم پخش ما، کانال تلگرامی مان به آی دی @Motorsportir را دنبال کنید.

ویژگی های پخش زنده فرمول یک بلژیک 2020

  • پیش از این مشاهده پخش زنده فقط برای کاربران داخل کشور و آی پی ایران ممکن بوده ولی فعلا برای کاربران خارج از کشور نیز قابل مشاهده است.
  • کیفیت HD
  • ترافیک اینترنت نیم بها برای کاربران داخل

شما همچنین می توانید از صفحه آپارات ما با آی دی F1IRAN پخش زنده را مشاهده نمایید. در صورت وجود مشکل، از طریق پشتیبانی تلگرامی به آی دی @F1IRAN2 و یا از طریق فرم تماس با ما، ما را در جریان قرار دهید.

شروع پخش زنده

پخش زنده فرمول یک

آنچه گذشت ؛ فرمول یک اسپانیا …

لوئیس همیلتون، راننده مرسدس، چهارمین پیروزی فصل خود را در مسابقه گرندپری اسپانیا کسب کرد و همچنان بدون هیچ دردسری در صدر جدول قهرمانی فرمول یک 2020 قرار دارد.

مکس ورشتپن نیز یک مسابقه دیگر را بالاتر از والتری بوتاس به پایان رساند تا رده دومش را در جدول قهرمانی رانندگان حفظ کند.

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید