فرمول یک ایران – چارلز لکلرک به دلیل سد راه دنیل کویات در تعیین خط، 3 رده جریمه شد و مسابقه را از رده چهاردهم آغاز می‌کند. سباستین فتل، دیگر راننده تیم فراری نیز علی رغم تمام تلاشی که به خرج داد جایگاهی بهتر از دهمی نتوانست در خط استارت بدست آورد.

مهندسین فراری با امید به تغییرات آئرودینامیکی که پیش از این اعلام کرده بودند بجای مجارستان در اتریش آن را بر روی خودروی SF1000  قرار خواهند داد امید زیادی داشتند تا در هوای بارانی ردبول رینگ نتایج خوبی کسب کنند اما لکلرک در رقابت زمان گیری دوم عملکرد خوبی نداشت و تنها توانست جایگاه یازدهم را بدست آورد. از طرف دیگر فتل هم رده‌ای بهتر از دهمی بدست نیاورد و زمانی اوضاع بدتر از قبل شد که لکلرک بخاطر سد راه کویات مستحق دریافت جریمه 3 رده‌ای شناخته شد.

19 دیدگاه

 1. رضا red horse

  11

  0

  دیگه باید عادت کنیم که فراری میتونه به q3برسه یانه!!
  عجیب اما واقعی
  بینوتو داری چکارمیکنی؟
  مضحکه عام وخاص شدیم،۱۴ و۱۰ رتبه رانندهامون توتعیین خط،باورم نمیشه،بامدیریته الکان و کالمیریو بینوتو بزودی جایه ویلیامزومیگیریم ،هرچندکه امروز اختلافمون با راسل0.008بودفقط،ازرقابت بامرسدس رسیدیم به رقابت تنگاتنگ باویلیامز…کاش این یه خواب بود ،ولی متاسفانه واقعیته،واقعیتی تلخخخخخخ..

  • iren

   8

   0

   دیگه یواش یواش دارم حال اون دسته از طرفدارایی رو درک میکنم که تیم مورد علاقشون همیشه تیم میانه جدول بوده و اگه توی فصل حتی یک سکو هم میگرفتند از خوشحالی توی پوست خودشون نمیگنجند. البته با احترام به این طرفداران قصدم تمسخر اونها نبود و خدایی نکرده برداشت اشتباهی نشه.

  • SaMaN9111

   0

   0

   حالم بده ، سرم داره منفجر میشه ، ۲تا یک و ۲ واس مرسدس و ما یه ۲ شانسی ،
   ب پیچ سومم نرسیدیم ، اینهمه ثانیه.شماری کردیم ک اینجوری تحقیرشیم

  • ....kh:n....

   0

   0

   بخدا مشکل آیرودینامیک نیست.کافیه اون سنسور دومی که فیا برای کنترل جریان سوخت کارگذاشته توماشین رو بردارن بعد ببینید پول میزنن یا نه….

   • ....kh:n....

    0

    0

    فراری مشکل کمبود قدرت موتور داره اصلا شما ببین چقدر صدای ماشین تغییر کرده انگار اصلا سوخت بهش نمیرسه.

   • SaMaN9111

    0

    0

    خب حالا ک سنسور دوم رو گذاشتن ، ۹تا تیم دیگه چجوری سوخت‌رسانی میکنن ؟ باید بفکر چاره بود
    یعنی این فراری * به ۶فصل کامل سباستین.فتل قشنگ *، الانم ک لکلرک داره خرابش میکنه بخدا اگه تو ریسینگ‌پوینت بودن ۱ و ۲ میزدن

 2. salaherudite

  11

  0

  من مرسدس فنم اما واقعا خیییلیی حیف برا وضعیت فراری ، خیلی ناراحتم از وضعیت پیش اومده ، امیدوارم زودی رو به راه بشن و حس و حال خوبی داشته باشن . خیلی حیفه تو این ورزش حال یک تیمی خوب نباشه

  • iren

   5

   0

   مطمئنم قهرمانی بدون رقابت به شما هم حال نمیده. مثلا حس قهرمانی پارسال رو با قهرمانی 2018 مقایسه کن. من که همیشه ترجیح میدم اگر تیم مورد علاقم توی هر رشته ای قهرمان میشه در رقابت با یک تیم قدیم و ریشه دار و بزرگ قهرمان بشه.

 3. Behzad

  2

  4

  زیاد به آپدیت ها خوشبین نباشیم چون مشکل اصلی فراری از موتورش هست و با توجه به فریز شدن آپدیت انجین برای امسال تقریبا محال این تیم بتونه رقابتی بشه.
  آیرودینامیک و شاسی و … Sf1000 عالی شده ولی قدرت نداره و در پیست هایی مثل مونزا و spa با آلفا و هاس رقابت خواهد کرد.

   • SaMaN9111

    0

    0

    واللا تو تمام زمینه‌ها ضعیفیم
    خیلی ضعیف در حد ویلیامز
    خدااااااااااا
    چه وضعشه آخه

 4. yaser

  3

  0

  تو فصل ۲۰۱۸ زمانی که با کیمی نبستن و لکلرک رو آوردن مارتین براندل همش میگفت کیمی میتونه تو توسعه ماشین نقش مهمی داشته باشه، فصل پیش و این فصل رو دیدیم که فراری کجا بود ، امسال که با فتل اینکار رو کردن و بقیش مشخصه، یعنی دقیقا از زمان فوت مارکیونه و اومدن این کامیلری همه چی تغییر کرد، خداییش حس خوبی نداشتم همون موقع،رنو واسه ۲۰۲۱ رفته دوباره فرناندو رو آورده هم از جهت بازاریابی هم توسعه خودرو کمکشون میکنه، و اینکه فراری باید این حس ناسیونالیستیش رو کنار بزاره، مرسدس بیشتر مهندس های کلیدیش انگلیسین و داره نتیجه میگیره، درنهایت خوشحالم که فتل رفت از این تیم ، خدا کنه آینده ساینزو خراب نکنن حالا لکلرک دومین فصلشه

 5. Amin

  4

  0

  ی فکت از مقایسه دور لکلرک و بوتاس تو کیوسه هفته پیش دیدم!
  پیچ۱ بوتاس ۱۴۹ لکلرک ۱۵۲
  تاپ اسپید بوتاس۳۲۰ لکلرک۳۱۳
  پیچ ۳ بوتاس ۷۳ لکلرک ۷۲
  پیچ۴ بوتاس ۱۱۹ لکلرک ۱۱۳
  پیچ۶ بوتاس ۲۰۴ لکلرک ۲۰۹
  پیچ ۷ هردو ۲۳۶
  پیچ ۹ بوتاس۲۶۱ لکلرک ۲۶۷
  پیچ ۱۰ بوتاس ۲۰۸ لکلرک ۲۰۴
  سرعت ها به کیلومتره و در ضمن نمی‌دونم تا چه حدی این آمار واقعیت داره
  ولی خب اگه واقعی باشه شاید فراری تو مجارستان وضعیتش نسبت به اتریش که تیم ششمه بهتر بشه اگه تو مجارستان هم نتونن هردو ماشین رو ب کیو۳ برسونن میشه گفت فراری این فصل تموم شدس و هیچ کاری نمیتونه انجام بده

  • Ali

   3

   1

   به نظرم درست نباشه ارزوی تصادف کرد تا این تیم سکو بگیره؟؟ اصلا همیچین سکویی بهتون حال میده؟؟ قراره تا کی این مدلی دس به دعا بشین??

دیدگاه خود را بیان کنید