فرمول یک ایرانکارلوس ساینز راننده فعلی مکلارن، قرار است که در فصل بعدی فرمول یک به تیم اسکودریا فراری بپیوندد و مدیر تیم مک‌لارن، زک براون اعلام کرده است که این تیم هیچ چیزی را در این فصل از این راننده اسپانیایی پنهان نمی کند.

اصولا وقتیکه راننده ای یک تیم را ترک می کند، آن تیم سعی می کند اطلاعات مرتبط به خودروی خودش را از این راننده مخفی نگه دارد تا از احتمال انتقال این اطلاعات به یک تیم دیگر جلوگیری کنند. اما به هر حال زک براون با توجه به محدودیت های قانونی که برای خودرو وجود دارد، احساس نمی کند که چنین کاری دیگر ضروری باشد:

ما می خواهیم بیشترین نتیجه ممکن را از فصل کوتاه 2020 به دست بیاوریم. برای همین من احساس نمی کنم که آنچنان محرمانه نگه داشتن اطلاعات برای عملکرد خوب تیم مفید باشد. ما همچنان با شاسی فصل 2020 در فصل بعدی استفاده خواهیم کرد.

اگر الان در دوران عادی بودیم و در حال توسعه خودروی نسل بعدی، کاملا واضح بود که در چنین شرایطی به کارلوس همه چیز را نشان نمی دادیم. اما خودروهای جدید در فصل 2022 می آیند. توسعه خودروهای فعلی خیلی محدود شده اند، بنابراین ما به رابطه عالی که با کارلوس داریم ادامه می دهیم و به مانند یک کتاب بازی برای او خواهیم بود.(همه چیز بین ما و کارلوس شفاف خواهد بود.)

کارلوس ساینز - تیم مک‌لارن

کارلوس ساینز – تیم مک‌لارن

کارلوس ساینز و لندو نوریس هر دو خیلی جنگنده هستند

مک‌لارن هم اکنون در حال گذران دوران سختی می باشد و مشکلات اقتصادی تهدید بزرگی را برای آینده این تیم به وجود آورده است. اما با این حال، براون نسبت به فصل پیش رو و ترکیب قدرتمند رانندگان، خوش بین است و می گوید:

من می دانم که رقابت در لیگ میانی فرمول یک به مراتب سخت تر از فصل 2019 خواهد بود اما من خوش بین هستم. این خوش بینی هم با رانندگانمان شروع می شود.

کارلوس ساینز و لندو نوریس هر دو خیلی جنگنده هستند اما خیلی خوب باهم کنار می آیند. من واقعا به این محیطی که ایجاد کرده ایم افتخار می کنم، ما تیمی هستیم که واقعا رانندگان می توانند حس راحت بودن را تجربه کنند.

یک دیدگاه

  1. akbar

    5

    0

    با سلام خدمت ادمین های محترم سایت
    دلیل خاصی داره روز شمار معکوس سایت رو حذف کردید؟

    ادمین:
    سلام، نه در حال بازبینی یک سری مسائل فنی برای وبسایت هستیم و مشکل خاصی پیش نیومده

دیدگاه خود را بیان کنید