فرمول یک ایران – صفحه توییتر فرمول یک به نقل از یکی از طرفداران تیم فراری که خودش را تیفوسی معرفی ‌می‌کند، متنی را در خصوص معرفی شخصیت خاص سباستین فتل قهرمان 4 دوره فرمول یک جهان، منتشر کرد.

در این متن به نقل از این طرفدار اینچنین آمده است که وی اهل آستین است و روزی فتل و دوستش را می‌بیند که از خودرو پیاده می‌شوند او را صدا می‌کند و بعد از سلام، از او درخواست می‌کند که عکسی با هم بگیرند، او درخواست این طرفدار را قبول می‌کند و اندکی هم با او در این حین به گپ زدن می‌پردازد و به شکلی خودش را به او معرفی می‌کند که تا به حال او را اینچنین نمی‌شناخته است. از وی درباره حضورش در روز یکشنبه به هنگام مسابقه سوال می‌پرسد و او میگوید که نتوانسته است برای امسال بلیط بگیرد و میگوید به دنبال راهی می‌گردد تا موفقیت فتل در مسابقه را بتواند ببیند، در آخر فتل و دوستش از او جدا می‌شوند و او هم از اینکه مزاحم زمان شخصی سباستین فتل شده بود ناراحت می‌شود و خودش را در این خصوص سرزنش می‌کند. او ادامه می‌دهد که به خانه بر می‌گردد و چند روز بعد کیسه‌ای را که به در آویزان شده بود پیدا می‌کند، در داخل کیسه یک کلاه امضا شده و یادداشتی بر روی سربرگ فراری بعلاوه دو بلیط مسابقه که به نام وی بوده است پیدا می‌کند. او ادامه می‌دهد:

قهرمان 4 دوره فرمول یک جهان مرا یک بار در مسیری عبوری دید و به اینکه من بلیط ندارم توجه کرد، اسم مرا بخاطر سپرد، من را پیدا کرد و برایم با دست خط خودش یادداشتی نوشت. او کلاسی در رفتار دارد که هرگز فراموش نخواهم کرد.

6 دیدگاه

 1. O.Sh

  7

  0

  نفهمیدم فتل و دوستش اونو صدا می کنن
  یا این آقا یا دوستش
  بعد کی از ماشین پیاده میشه؟
  در هر صورت اوج مرام بوده

 2. Amin

  1

  2

  جای فیا باشم ی کلاس برای برخی راننده با مربیگری فتل برگزار میکنم
  فتل از لحاظ شخصیتی خیلی چیزا می‌تونه ب راننده های جوون یاد بده ب خصوص…

دیدگاه خود را بیان کنید