فرمول یک ایران – مدیر فرمول یک، چیس کری، با توجه به شیوع ویروس کرونا، بروزرسانی دیگری را درباره آخرین وضعیت فصل 2020 ارائه کرده است.

طی یک هفته گذشته، فرمول یک، ده تیم و فدراسیون جهانی اتومبیلرانی گرد هم آمدند و به عنوان بخشی از پاسخ اولیه ما به بیماری همه گیر COVID-19، تصمیمات سریع و سرنوشت سازی گرفته اند:

در حالی که در حال حاضر، هیچ کس نمی‌تواند دقیقاً مطمئن باشد که اوضاع چه موقع و تا چه حد بهبود پیدا می کند، ما برای بازگشت به مسابقات و مسابقه دادن آماده خواهیم بود. همه ما متعهد هستیم که برای هواداران خود مسابقات فصل 2020 را برگزار کنیم.

ما می دانیم که در رویدادهای برنامه ریزی شده فعلی، تعویق‌های دیگری نیز وجود خواهد داشت؛ با وجود این، ما و شرکای خود انتظار داریم که این فصل در تابستان امسال با تقویمی جدید و با 15-18 مسابقه آغاز شود. همانطور که قبلاً اعلام شد، تعطیلات تابستانی به مارس/ آوریل منتقل شده اند و ما از تابستان، برای برگزاری مسابقه استفاده خواهیم کرد و پیش بینی می کنیم که تاریخ پایان فصل، فراتر از تاریخ فعلی، یعنی 27-29 نوامبر، باشد. تاریخ برگزاری مسابقات نسبت به تقویم اصلی ما در 2020، متفاوت خواهد بود.

راس براون - چیس کری - شاون براچز

راس براون – چیس کری – شاون براچز

در حال حاضر تهیه تقویم خاص به دلیل متغیر بودن اوضاع موجود، امکان پذیر نیست اما انتظار داریم که طی ماه آینده، اطلاعات واضح‌تری از اوضاع در هر یک از کشورهای میزبان و همچنین موضوعات مربوط به سفر به این کشورها کسب کنیم.

این انعطاف پذیری فرصتی برای تکامل ورزش، آزمایش و تلاش برای چیزهای جدید است. این مهم ممکن است شامل ابتکاراتی از جمله گسترش بستر ای اسپورت (بستر بازی آنلاین فرمول یک)، تولید محتوای خلاقانه مانند رانندگی برای بقاء و سایر روشهای خلاقانه بوده است که کسب ارزش‌های زیادی را برای شرکای حامی این ورزش، شرکای پخش، برگزار کنندگان مسابقات، تیم ها و طرفداران اکوسیستم ورزشی خارق العاده ما به همراه دارد.

ما در حال برنامه ریزی و کاملاً متعهد هستیم که در اولین فرصت برای شروع فصل 2020 به پیست برگردیم. ما به توصیه‌های مقامات و متخصصان بهداشت گوش خواهیم داد؛ زیرا اولین اولویت ما، ایمنی و سلامتی طرفداران و خانواده فرمول یک است.

ویراستار » انسیه صفری

یک دیدگاه

  1. amirhosein

    3

    0

    واقعا فصل جذابی میتونست باشه ولی کوید-19 اولش رو تلخ کرد این فصل که قرار بود بیشترین مسابقه رو تو تاریخ داشته باشه انگار داره میشه کمترین مسابقه تو تاریخ ،واقعا امیدوارم زودتر از دست این ویروس خلاص بشیم.

دیدگاه خود را بیان کنید