موتوجی‌پی ایرانچندی پیش با تصمیم مسئولین تیم یاماها، فابیو کوارتارارو جایگزین ولنتینو روسی در تیم یاماها فکتوری ریسینگ برای فصل 2021 شد. این اسطوره ی موتوجی‌پی اظهار داشت که از تصمیم تیم یاماها دل‌گیر نشده است.

روسی بیان کرد، از نظر او تصمیم یاماها کاملا منطقی بوده و فشاری از جانب او بر روی این تصمیم وجود نداشته. وی در این باره گفت:

من حس نمی‌کنم که یاماها به من بی احترامی کرده، مخصوصا به این دلیل که آنها به من این اطمینان را داده اند که در صورت تمایل برای ادامه ی فعالیتم بعد از فصل 2020، از من حمایت خواهند کرد.

مطمئنا اگر به من گفته می‌شد که: “از این پس کوارتارارو مسابقه خواهد داد و تو اخراجی” ناراحت می‌شدم اما اینگونه نبوده و این تصمیم از نظر من، کاملا منطقی بود. این تصمیم پس از شکوفا شدن کوارتارارو در فصل 2019 گرفته شد و من در زمان انتشار این خبر اصلا تعجب نکردم چون از اکتبر سال گذشته احتمال این جایگزینی را می‌دادم.

اگر یاماها کوارتارارو را در اختیار نداشت، شاید اتفاقات به شکل دیگری رقم می‌خورد اما واقعیت این است که بدترین اتفاق ممکنه برای من این بود که در جایگاه فعلی می‌ماندم اما عملکرد ضعیفی داشتم و نتیجه ای نمی‌گرفتم.

ولنتینو روسی - آمریکا 2019

ولنتینو روسی – آمریکا 2019

از ولنتینو روسی سوال شد که اگر تصمیم او برای ادامه فعالیت پس از فصل 2020 قطعی بود، آیا این قضیه می‌توانست بر روی این جایگزینی تاثیری بگذارد؟ او پاسخ داد:

سوال خوبی است اما ترجیح می‌دهم به آن جوابی ندهم. این موضوعی است که بهتر است از لین جارویس، مدیر تیم یاماها، بپرسید. او احتمالا جواب این سوال را می‌داند.

14 دیدگاه

  • Amir MH

   6

   2

   جناب ادمین لطفا یا ایشون رو بلاک کنید یا نظراتشو تایید نکنید ایشون جز توهین به تمام راننده ها و به هم زدن اعصاب کاربرا و ایجاد کردن جو غیر حرفه ایی و بی خود هیچ کار دیگه ایی انجام نمیده
   #بلاک

   • 8

    2

    1

    wwe.f1.77:
    #سکوت-اختیار-کنید

  • Rossi

   5

   0

   خسته شدیم اگه ایشون از سایت اخراج نمیشن حداقل یه تذکر بدید همش در حال بی احترامی و ناراحت کردن هستند ما توی این سایت اختلاف نظر داریم ولی بی احترامی نداریم

  • mosi

   0

   1

   نمیدونم سنت قد میده یا نه ولی اگه ابتدای سال 1380 به بعد موتو جی پی می دیدی هیچوقت اینطوری **
   انقدر قوی بود که رقبا به گریه زاری افتاده بودن که موتورش خوبه وگرنه نمیتونه ببره روسی هم رفت به یاماها
   یاماهی که پودیوم نداشت اونموقع چه برسه برد بیاره یا قهرمان بشه….
   *

 1. EnzO

  3

  2

  لعنت ب یاماها ک اینکارو با عشق ما کردن
  *** یا موتور باب میل روسی میدادین ببینم چه جوری بقیه له میکرد .
  فورزا روسی

 2. پویا اردلان

  1

  0

  دوستان یک مقدار زیادی دیگه دارن کاسه داغتر از اش میشوتد.
  یکطوری صحبت میکنن که انگار همین لحظه وکالت روسی را قبول کردن و وظیفه شان است از موکلشان دفاع کنن.
  اولا بی احترامی نکرده.
  دوما اینکه شما بگویی حتی این شخص اصلا خوب نیست، یا هیچی نمیداند، بر فرض مثال دارم میگم، این بی احترامی نیست.
  ابتدا مفهوم بی احترامی را متوجه بشوید بعدش بگویید بی احترامی کرد.
  راننده که متعلق بشما نیست. شما فقط هوادار هستید. فقط هوادار همین.

  ایکاش تمام سایتهایی که ورزشی هستن ابتدا مقوله اموزش هواداری را یاد میدادن، تا این عزیزان ببینن که کیلومترها با یک هوادار بودن فاصله دارند. البته که الان همه استاد هستن و کسی هم نیاز ندارد به اموزش.

  عزیزان داخل کشور، اگر شما جایی اموزش دیده اید یا منشور هواداری راذکامل مطالعه و درک کرده اید که هیچ اما اگر جز این است شما نیاز دارید به درک کردن اون مسائل.
  اگر مطلع بودید هرگز اعتراض نمیکردید.

  پیروز باشید.

دیدگاه خود را بیان کنید