موتوجی پی ایرانولنتینو روسی احساس می کند که شانس کسب سکو در موتوجی پی مالزی را در همان ابتدای مسابقه از دست داد، وقتی که موتورسواران دوکاتی از او عبور کردند.

روسی مسابقه را از رده ششم استارت زد اما در همان پیچ اول رده اش را به دو موتورسوار دوکاتی و مارک مارکز واگذار کرد که همگی پشت او قرار داشتند. او توانست خودش را به رده پنجم برساند و پس از عبور از جک میلر، اکثر مسابقه را پشت آندره دویزیوسو سپری کرد اما نتوانست از موتورسوار دوکاتی سبقت بگیرد و با اختلاف سه دهم ثانیه ای در مکان چهارم قرار گرفت در حالی که هم تیمی اش، ماوریک وینالس پیروز این مسابقه شد.

ولنتینو روسی - آمریکا 2019

ولنتینو روسی

با اینحال او خوشحال است:

من کاملا راضی ام با اینکه دوست داشتم بر روی سکو باشم زیرا همیشه ایستادن بر روی آن زیباست.

خوشحالم با توجه به اینکه در مسابقات گذشته با مشکلاتی درگیر بوده ام. در تمام طول آخر هفته سریع بودم و توانستم به خوبی موتور را هدایت کنم اما به نظرم سکو را در پیچ اول از دست دادم.

برای استارت خوب پیش رفتم اما در دنده سوم و چهارم دوکاتی ها از من عبور کردند. در ورودی پیچ اول پتروچی را در کنار خودم دیدم و ما کمی باز طی کردیم و آنوقت بود که مارکز وارد ماجرا شد. اگر می توانستم بسته تر عمل کنم، مارکز نمی توانست از من عبور کند و به نظرم این ریتم را با موتورم داشتم که بتوانم پا به پای او پیش بروم.

شاید باید تلاش می کردم که به یک مرتبه برای سبقت از دویزیوسو عمل کنم اما نمی توانستم.

5 دیدگاه

  1. Amin

    2

    3

    (ورودی پیچ اول پتروچی را در کنار خودم دیدم و ما کمی باز طی کردیم و آنوقت بود که مارکز وارد ماجرا شد. اگر می توانستم بسته تر عمل کنم، مارکز نمی توانست از من عبور کند و به نظرم این ریتم را با موتورم داشتم که بتوانم پا به پای او پیش بروم)
    انصافا ی بار دیگه استارت رو نگا کنید ببینید مارکز چیکار کرد و چه ترمز گیری برا پیچ یک داشت؛اونایی هم ک در مورد قدرت هوندا و برابریش با اختلاف کمی با دوکاتی صحبت من می‌کنن ب استارت و شتاب دووی از موتور مارکز هم دقت کنن همه چی دستشون میاد

دیدگاه خود را بیان کنید