فرمول یک ایران – حدود یک ماه از تصادف وحشتناک سوفیا در پیست ماکائو گذشته است و سلامتی این راننده جوان رو به بهبودی است و به نظر می رسد او برای آینده برنامه های بزرگی دارد.

ماشین فلورش پس از برخورد با ماشین رو به رویش، در سرعت حدودی 275 کیلومتر در ساعت به هوا پرتاب شد، این اتفاق حدود یک ماه قبل در پیست ماکائو رخ داد و در نهایت خودرو به سکوی عکاسان برخورد کرد.

راننده 18 ساله از این تصادف بزرگ جان سالم به در برد اما او در بیمارستان بستری شد و یک جراحی 7 ساعته روی ستون فقراتش را پشت سر گذاشت. پس از ترخیص از بیمارستان، او به خانه اش در آلمان بازگشت تا در یک دوره نسبتا طولانی، سلامتی اش را به دست آورد.

من احساس خوبی دارم، تقریبا 4 هفته از این تصادف گذشته ولی من توانایی انجام خیلی از کار ها را دارم.

2 هفته گذشته بد نبود و در این مدت مراحل ریکاوری را آغاز کردم تا ماهیچه هایم بیشتر از این تضعیف نشوند و بدنم بتواند به کارش ادامه بدهد.

در حال حاضر همه چیز در مراحل اولیه قرار دارد و می خواهم قدرت پاها و دست هایم را  دوباره به دست بیاورم اما نمی توانم از گردن و پشتم کار بکشم.

باید همه کار ها به آرامی پیش برود و مراحل ریکاوری طی شود، به همین دلیل من تمریناتم را روز به روز بیشتر می کنم و هر روز وزنم را افزایش می دهم.

واضح است که این به وضعیت استخوان هایم مربوط می شود اما برنامه مشخص است و من سعی می کنم سلامتی ام را دوباره به دست بیاورم.

 

تصادف سوفیا فلورش ماکائو 2018

تصادف سوفیا فلورش ماکائو 2018

اینکه فلورش از آن تصادف بزرگ جان سالم به در برد شبیه به یک معجزه است اما چیزی که این موضوع را تاثیر گذار تر می کند، امید این راننده برای بازگشت به رقابت ها و بلند پروازی هایش است.

افراد بسیاری فیلم تصادف را مشاهده کردند و بسیاری هم برایم پیام فرستادند. در میان این افراد راننده ها و تیم های فرمول یکی هم بودند، راننده هایی مانند آلونسو، نیکو روزبرگ و هالکنبرگ.

دیدن اینکه به جز خانواده، طرفداران بسیاری هم از سرتاسر دنیا تو را همراهی می کنند، غیر قابل باور است.

واضح است که من امیدوارم دوباره پشت فرمان قرار بگیرم.

برنامه این است که دوباره در همین سری مسابقات F3 اروپا شرکت کنم، مسابقاتی که حالا نامش قهرمانان اروپا (Euromasters) است.

امیدوارم با تیم قبلی خودم (ون آمرسفورت) به رقابت ها برگردم چراکه تیم بسیار خوبی است.

سوفیا برای فصل های بعدی هم برنامه هایی دارد و می خواهد در سطح های بالا تر رقابت کند.

باید دید چه می شود اما من هدفم رسیدن به فرمول یک است و می خواهم در آنجا موفق باشم و شاید بتوانم قهرمان فرمول یک باشم.

این هدف بزرگی است اما من هر سال به آن نزدیک تر می شوم و به نظرم شرایط لازم برای تبدیل شدن به اولین قهرمان زن جهان مهیا است.

من می خواهم بهترین راننده باشم. به نظرم با این هدف قسمت زن بودن ماجرا خود به خود به چشم خواهد آمد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

  • josef6565

   14

   8

   من فکر می کنم شما آلمانی هستی. من خودم به شخصه فرق آلمانی ها با دیگر سفید پوست ها رو درک نمی کنم. همه استعمار طلب و حیله گر و دو رو.
   همه ما تو این سن آرزوهای تخیلی داشتیم که البته بسته به پشتکار ممکنه برسیم یا نه. همه راننده ها قبل پیچ ترمز می کنند. بعضی ها هم اشتباه میکنند تو خود پیچ تایررو قفل می کنند. اما دیگه من ندیده بودم که راننده ای با همون سرعت بره تو پیچ که این خانم ثابت کرد میشه البته با کلی دردسر.
   وقتی راننده هایی مثل ناندو و ریکاردو و مکس و لکلرک و … تو صف هستن که شاید یه روزی قهرمان بشن ایشون کار خیلی سختی داره.

   • Nico

    9

    3

    استعمارطلب !؟!؟
    حیله گر!؟!؟
    دو رو!؟!؟
    فقط سفید پوست ها!؟!؟!
    هر طور میخوای فکر کن
    با این طرز نگاهت لازم نمیبینم بیشتر از این برات وقت بذارم
    فقط میگم صحنه تصادفش رو ببین تا دیگه همینطوری چیزی نگی

دیدگاه خود را بیان کنید