فرمول یک ایرانوالتری بوتاس راننده تیم مرسدس بیان کرد حسرت می خورد که نتوانسته در دورهای پایانی پیروزی گرندپری مونزا را بدست آورد.

راننده فنلاندی بعد از قفل کردن لاستیک های هم تیمی اش و در فاصله ۱۱ دور مانده به پایان رقابت توانست به رتبه دوم صعود کند و با داشتن لاستیک های نو تر از لکلرک به نظر می رسید می تواند پیروزی را کسب کند. با وجود اینکه به فاصله زیر یک ثانیه ای لکلرک رسیده بود اما بخاطر اشتباهات خودش نتوانست سبقت بگیرد. والتری گفت:

استراتژی خوبی اتخاذ کردیم و در دورهای پایانی فرصت هایی داشتیم. حسرت می خورم. خیلی تلاش کردیم تا عبور کنم. هربار که نزدیک می شدم بخاطر کم شدن داون فورس لاستیک هایم قفل می شدند.

والتری بوتاس - چین 2019

والتری بوتاس

مرسدس در مسابقه خانگی تیم رقیب توانست خودرویی بسیار سریع را به میدان بیاورد اما بوتاس معتقد است سرعت فراری در مستقیمی ها خیلی زیاد بوده است. او گفت :

در مستقیمی خیلی سریع بودند. فکر کنم بهترین نتایجی که می توانستیم کسب کنیم همین ها بودند. سبقت گیری خیلی سخت بود. هرکاری می توانستیم کردیم و مود موتور خود را تغییر دادیم اما نشد.

24 دیدگاه

   • Seb_Vettel_5

    4

    8

    آخه قبل از بوتاس بابای همیلتون دنبال لکلرک بود؟

   • Mahmood.gh

    9

    5

    لوییزهم اشتباه کرد ولی مود بالای موتور بهش ندادن

   • Seb_Vettel_5

    3

    7

    اون ماشین نیاز به مود بالاتر نداشت وقتی نمی‌تونیم سبقت بگیرین بگین نتونستم انقدر
    بردین که یک مسابقه اونم با تلاش بقیه که میبازیم از زمین و زمان میخوای یک بهونه بیارین

 1. E46-M3

  8

  5

  اگه همیلتون و بوتاس میتونستن از لکلرک رد بشن،میشدن و اول میشدن،حالا بعد باخت به لکلرک لزومی نداره یکی بیاد از ترس شورش حرف بزنه،یکی دیگه بیاد بگه مسابقه بعد فلان کار میکنم و یکی دیگه حسرت بخوره و …

 2. Behrooz

  10

  2

  زمانی هایب که لوییس پشت لکلرک بود ، لاستیک لکلرک وضعیت خیلی خوبی داشت ، پنج شیش دور اخر بهترین فرصت برای والتری بود . اگر جای این دوتا عوض میشد احتمال خیلی زیاد همیل با لاستیک بهتر و مود موتور بالاتر میتونست رد شه .

 3. miladhammer44

  10

  1

  خودکرده راتدبیرنیست…….بااینکه ازولف خوشم میادوبت عنوامیک مدیرتمام عیارقبولش دارم ولی اخه چراوالتری انتخاب کرد
  نمیگم راننده خوبی نیست ولی خیلی پرنوسانه وتوزمانهای حساس گندمیزنه به همه چی …..
  میگه هربارنزدیک میشدم دانفورس ماشین ازدست میرفت اگه جای لوییزبودونزدیک 20دوریابیشترپشت لکلرک بوددیگه اونموقع حتمامیرفت تودیوار…..ولی توامتیازات تیمی خیلی به نفع تیم عمل میکنه ….یکی میشه الونسوازبدشانسی سالهای اخرش به فنامیره یکی هم میشه بوتاس ……….بگذریم

 4. mojtaba

  5

  2

  به 0.6 ثانیه ای لکلرک رسیده بود و با یک اشتباه تو پیچ نزدیک به یک ثانیه کامل از دست داد حالا میگه بهترین نتیجه همین بود

 5. Mohammad.gh

  8

  3

  خیلیا دارن حسرت اون صندلی که نصیبت شده رو میخورن
  لوئیس با توجه به اختلاف امتیازی که داره، تیم واسه قهرمانیش نیازی به ریسک نداشت و مود موتوری بالاترو بهش نداد، اما والتری با لاستیک تازه تر 6 7 دور فک کنم و مود موتور بالاتر حتی نمیتونست 2 دور نزدیکش بمونه
  دیگه خداییش این تقصیر کیه؟!؟! آقای ولف که بجای امثال اکون و ورلاین اینو نگه داشته

 6. alireza_h

  6

  0

  در وضعیت فعلی (تثبیت صندلی اول مرسدس برای همیلتون) تنها سه نفر کاندید صندلی دوم هستن: بوتاس و ریکیاردو و اکون! و انتهاب بوتاس (علیرغم تمام ضعف‌ها، اونقدر انتخاب بدی نیست، که بعضی فکر می‌کنن!)

  مگر اینکه کلا استراتژی مرسدس عوض بشه؛ که بعیده! و داشتن راننده اول و وینگ براش، کاملا معقول به نظر می‌رسه

 7. sebastian

  3

  5

  نشون داد راننده شرایط سخت نیست.این آدم ساخته شده که شهید باشه.البته مرسدسا تموم دستو پاشونو زدن ولی نتونستن. فراری عالی بود

دیدگاه خود را بیان کنید