فرمول یک ایران – در فصل 2009، ده تیم به همراه بیست راننده در هفده گرندپری به رقابت پرداختند که در نهایت این جنسن باتن از تیم تازه وارد براون جی پی بود که توانست اولین قهرمانی جهان خود را کسب کند. براون جی پی تبدیل به اولین سازنده تاریخ فرمول یک شد که در همان فصل ابتدایی، موفق به کسب عنوان قهرمانی می شود. سباستین فتل از تیم ردبول در مکان دوم جدول رده بندی ایستاد و روبنز باریکلو، هم تیمی باتن نیز به رده سوم دست یافت. براون جی پی، ردبول و مک لارن به ترتیب در رده های اول تا سوم جدول سازندگان قرار گرفتند.

برای دانلود آرشیو مسابقات فصل 2009 فرمول یک به ادامه مطلب مراجعه کنید.


* نکته ۱ : اگر در پرداخت شما مشکلی به وجود آمد با استفاده از فرم تماس با ما در سایت با ما ارتباط برقرار کنید و آی دی تلگرام خود را ارسال کنید تا لینک دانلود برایتان ارسال شود .

* نکته ۲ : دقت کنید که اطلاعات پرداخت را درست وارد کنید اگر در پرداخت شما مشکلی به وجود آمد بر طبق آن بررسی خواهد شد .

* نکته ۳ :  برای اجرای نسخه کم حجم از برنامه pot player روی ویندوز استفاده کنید. در صورت مشاهده این فیلم با تلفن همراه نیز از برنامه mx player استفاده نمایید.


..:: لینک مستقیم ::.. گزارش انگلیسی

17 مسابقه، هر فایل؛ حجم 1 تا 2 گیگابایت | مدت زمان 120 دقیقه | کیفیت SD

آرشیو فصل های گذشته فرمول یک

دانلود پکیج فول ریس فرمول یک 2009

دانلود پکیج فول ریس فرمول یک 2010

دانلود پکیج فول ریس فرمول یک 2011

دانلود پکیج فول ریس فرمول یک 2012

دانلود پکیج فول ریس فرمول یک 2013

دانلود پکیج فول ریس فرمول یک 2014

دانلود پکیج فول ریس فرمول یک 2015

دانلود پکیج فول ریس فرمول یک 2016

دانلود پکیج فول ریس فرمول یک 2017

دانلود پکیج فول ریس فرمول یک 2018

2 دیدگاه

 1. 46 تــا ابـــد !!!

  1

  3

  ادمین جان . قربونت برم . مشتی . مومن . مرد حسابی . یه پیشنهاد و تقاضای منطقی و خوب دارم

  مرگ من قبول کن

  شما که بعد از مسابقه . ویدیو مسابقه رو میزارید برای دانلود . خب یه کار بهتر بکنید از شبکه *** رکوردش کنید . و ویدیو مسابقه با گزارش ***** رو بزارید . بخدا خیلی بهتر از خارجیشه
  میفهمیم چی میگه ولی خارجیشو وقتی توضیح میده و اونهمه حرف میزنه چمیدونیم چی میگه . بهتر نیست گزارشگر فارسی باشه ؟ اونم ****؟؟؟؟ لطف کن اینکارو بکن. من باز همین پیج رو چک میکنم که بدونم جوابت چیه

  • رضا عظیم

   3

   0

   سلام
   متاسفانه به دلایلی این کار درست نیست، اولین مورد ما نمیتونیم از محتوایی که یه شبکه داخلی تولید کرده استفاده کنیم، اگر هم اجازه داشتیم به دلیل اینکه گزارشگر فارسی قیمه ها رو قاطی ماستا میکنه نمیذاشتیم. تو همین برنامه ها دادن اطلاعات غلط به خورد علاقه مندان و خود بزرگ پنداری زیاد اتفاق افتاده پس ما از این فضا دوری میکنیم.
   این نظر شخصی منه، شاید بهتره انگلیسی رو نگا کنی و از مسابقه لذت ببری ولی هیچی از گزارش نفهمی تا اینکه آخر مسابقه چه خوش چه بد، با دیدن اون گزارش یه سری اطلاعات غلط به معلوماتت اضافه بشه.