فرمول یک ایران – تا به الان هیچ کسی در مسابقه بلژیک نتوانسته است با قرار گرفتن در رده چهارم به پیروزی مسابقه برسد. اما این مسئله منجر نشده است که راننده تیم مرسدس یعنی والتری بوتاس امیدواری خودش را از دست بدهد و هنوز امید به برد مسابقه را دارد با توجه به اینکه با 0.9 ثانیه اختلاف نسبت به نفر اول در رده چهارم تعیین خط کار را به اتمام رسانده است.

در طی بررسی سرعت های مسابقه ای، مرسدس در شرایط مسابقه ای نیم ثانیه سریعتر از فراری می باشد، والتری بوتاس بیان داشته است که:

صادقانه بگویم، من برای مسابقه خوش بینم. شرایط مسابقه ای که داشتیم خیلی بهتر بود. ما مطمئنا می توانیم به پیروزی برسیم حتی با اینکه از رده سوم و چهارم مسابقه را شروع می کنیم.

 

لوییس همیلتون نیز در این مورد بیان کرد که:

سرعت مستقیمی فراری اصولا در مسابقه به این شدت وجود ندارد و خوشبختانه ما می توانیم تقریبا با آن ها پایاپای باشیم. با استراتژی های هوشمندانه ای می توانیم امیدوار باشیم به برد مسابقه، حالا باید دید که چه می شود.

مکس ورشتپن نیز بیان کرده است که می تواند پسران مرسدس را به چالش بکشد و خودروی ردبول سرعت مسابقه ای مناسبی را برای این کار دارد. به نظر می رسد که مسابقه هیجان انگیزی را در پیش داریم.

13 دیدگاه

 1. ARA$H

  15

  23

  انقدر عقبگردی کردن که برتری مطلق فراری توی مستقیمی ها هم داره تهدید میشه
  “سرعت مستقیمی فراری اصولا در مسابقه به این شدت وجود ندارد و خوشبختانه ما می توانیم تقریبا با آن ها پایاپای باشیم”
  این ماشین اگه توی مستقیمی ها هم سریع نیست کجا سریع هست

  • Spantic

   16

   2

   برمیگرده به پاور یونت قویش که توی تعیین خط میتونه در مسقیمی سریع شه
   چون باتریشو توی یه دور کامل استفاده
   ولی در ریس اینجوری نیس قطعا.سه دور که هیچ دو دور متوالی هم نمیتونه

 2. amiiir

  21

  4

  بنز اگه مشکلی پیش نیاد و استراتژی خوبی در پیش بگیر می تونه صاحب سکو باشه در این رقابت هر چند قهرمانی در اسپا و مونزا یکم بعید میاد ولی دیروز دیدیم که قدر ت مسابقه ای بنز نسبت به فراری بهتره و دوام لاستیکهای سافت بیشتر از فراری بود به امید پیروزی برو تو می تونی مرسدس

   • ali sf90

    1

    0

    واسه تمرین یا تعیین خط هم اگه میشه لینک بزارید😑 با تشکر 😆

   • Amin

    1

    0

    آقا سید فیلتر شکن هم باید روشن باشه یا لازم نیست؟

   • سید علی حسینی

    1

    0

    یه سری لینک هایی که هست و نیاز به فیلتر شکنه رو با کلمه قند شکن بالاشون مشخص کردیم، به صفحه لینک ها بری میبینیشون، بقیه لینک ها بدون فیلترشکن کار میکنه

 3. alireza_h

  1

  0

  این صدا و سیما هم معلوم نیست چش هست اصلا!؟ یه هفته نشون می‌دن، یه هفته نه!

  حالا امروز باید بشینم با اینترنت همراه اول از توو گوشی پنج اینچی ببینم! ای داد و ای بی‌داد!!

  • حميد

   2

   0

   بسكتبال بيشتر طرفدار داره اگه فرمول نشون ميدن اونا شاكي ميشن كه حق هم دارن اما بايد استثنائاً مث وقتايي كه بازي تيم هاي فوتبال شهرستاني رو از شبكه شما يا … هم پخش ميكنن الانم همين كارو بكنن و هر دو مسابقه(هم بسكتبال و هم فرمول) رو پوشش بدن از دو شبكه. بيست و خرده اي شبكه هست كه اكثرشون هزارتا بيننده هم نداره تو كل كشور.
   واقعا اين دم و تشكيلات صداوسيما با اين همه نيرو و اينهمه بودجه تو خورد كردن اعصاب ملت فقط تخصص دارن.

دیدگاه خود را بیان کنید