فرمول یک ایرانلوییس همیلتون، قهرمان پنج دوره از رقابتهای فرمول یک ابراز ناراحتی کرده است از کسانی که می گویند موفقیت او فقط وابسته به ماشینی می باشد که او در اختیار دارد. او می گوید که می داند چه چیزی را برای تیم به ارمغان میاورد.

همیلتون که به نظر می رسد این فصل برای رسیدن به ششمین قهرمانی جهان خود آماده می شود حال دوباره به مانند رانندگانی که در گذشته موفق به کسب موفقیت هایی پشت سر هم شده اند مقابل نظراتی قرار گرفته است که موفقیت او را “فقط” به خودرو، موتور و یا تیم او نسبت می دهند. او با ناراحتی نسبت به این نظرات واکنش نشان داده است و در مصاحبه ای بیان کرده است که:

من واقعا به این نظرات اهمیتی نمی دهم. منظور بدی ندارم ولی فقط می خواهم بگویم که نمی گذارم که این مسائل روی من تاثیری را بگذارد. هر کسی آزاد می باشد که اظهار نظر کند و این مسئله قرار نیست که تعبیری از چگونگی رانندگی من باشد.من می دانم که کی دارم خوب عمل می کنم و کی بد و آگاه هستم که پتانسیل من بیشتر از این ها می باشد. من می دانم که چه نقش عظیمی در تیم دارم. میدانم حتی زمانی که آخر هفته خوبی را ندارم هم از رانندگی لذت می برم. این ورزش، ورزش سختیست برای اینکه مردم بتوانند نظرات درستی را بدهند چون فقط 20 نفر از ما قادر به رانندگی و شرکت در این رقابت هاست و هیچکس دیگری در جامعه این افتخار را ندارد که به مانند ما با این ماشین ها رانندگی کند. که این خودش یک مسئله شرم آوریست.

لوئیس همیلتون - فرانسه 2019

لوئیس همیلتون – فرانسه 2019

حتی گاهی اوقات که می روم بسکتبال بازی کنم احساس می کنم که لبرون جیمز یا ست کری هستم. گاهی اوقات با پدرم که تنیس بازی می کنم واقعا بد هستم، کلا ما همیلتون ها در تنیس خوب نیستیم ولی گاهی اوقات که خوب بازی می کنم حس راجر فدرر را دارم.شما نمی توانید سوار بر خودروی فرمول یک شوید و به یکباره یک دوری به مانند من بزنید و بگویید به مانند لوییس یک دور زدم. یک خورده مسائل برای قضاوت کردن سخت است با توجه به کاری که ما انجام می دهیم.

اما مردمی هستند که این موفقیت ها را تحسین می کنند فقط به این خاطر که درک درستی از تمام چیزهایی که در فرمول یک می رود را دارند.

49 دیدگاه

 1. Mekaeel

  62

  7

  در راننده خوبی بودن لویس هیچ شکی نیست و به نظر من قهرمانی های لویس با مرسدس پنجاه پنجاه هست و
  درسته که که ماشین برتر رو داره ولی هم تیمی هاش هم همون ماشین رو داشتن پس چرا نتونستن باهاش رقابت کنن قطعا یکی از بهترین هاست مثل فتل

  • JBjb

   20

   28

   جناب Mekaeel دلیلش اینه که هم تیمی هاش راننده های معمولی و دسته2 بودن. اگر مکس وشتپن یا دنیل ریکاردو هم تیمیش بودن رنگ این همه برد و قهرمانی برد رو نمی‌دید. شکی نیست پسر خوش شانس انگلیسی از امثال روزبرگ و بوتاس که راننده های معمولی و دسته 2 هستند بهتره. تو چنین مواردی با چنین هم تیمی های معمولی دسته 2 طرف هستیم مقایسه کردن با هم تیمی مضحک ترین کار ممکنه

   • BEHROOZ

    4

    2

    آقای jbjb هیچ‌وقت یه تیم عاقل نمیاد همچین کاری کنه یکی از علت های دنی ریکاردو از ردبول رفت چی بود همین دلیل که تیم کمک می کنه راننده بهترین ریس داشته باشه وبا هم تیمی چلنج نداشته باشه براشون قهرمانیه تیم و کمپانیش به همون اندازه مهمه پس اول از همه براش مهمه هر دو راننده موقعیت خوبی تو پیست داشته باشند تااینکه یه رقابت نزدیک و خطر ناک که هردوشون DNF بشوند منظورم بعد این همه خزعبلات که گفتم راننده کنار لوئیس باید یه فردی. باشه اگه رابطه گرمی ندارن حداقل ضربه نزنند به تیم و گاراژ و سیاست بیشتر تیم ها همینه اگر هم بوده که هردوشون تاپ باشند بعد یک یا دوساله تیم یکیشونو عوض میکنه کم هم نبوده ، مثال ردبول 2009 تا 2013 رو نزنید تو تاریخ همتا نداشت. کم کم فراری هم با آوردن جوون با استعداد جلو افتاده. این همه حرف زدم کف کردم

   • pejman

    0

    0

    رزبرگ تو اماده ترین شرایط بود با همیلتون واخرشم با بدشانسی های لوییس تونست یکی از قهرمانی های لوییس رو کم کنه
    بعدشم متن رو درست بخونی متوجه میشی که گفته تمام راننده های موفق این حرفا پشت سرشون بوده اما تو تاریخ اسمشون مونده نه حرفای بچگانه مخالفاشون
    و بدون اون زمان مه اومد مرسدس لابد مرسدس میدونست کیو داره برای ماشینش جذب میکنه چون اومدن لوییس همزمان با دوران هایبرید بود وگذنه چرا الونسو ناکام با فراری رو نگذفتن یا فتل که قهرمان شده بود چون میدونستن لووییس و ماشین زوج خوبی میشن و فتل بدون ماشین رویایی اون فصل ردبول هیچ وقتیک فصل کامل مدعی نبوده لوییس اگه پشت فرمون مرسدسه چون لایقشه شک نکن بوقتش مکس هم به بنز میاد احتمالا اونم زمانی که لوییس دیگه حریفش نمیشه
    راستی یادت نره شکست های فتل از دنیل ریکیاردو

  • محمدرضا

   16

   1

   بنظرم ماشین و راننده مکمله هم هستن . همونطور که ماشین مرسدس الان تو اوجه نبوغ و تکنولوژیه خودش قرار داره. وارزویه هر راننده ایی هست،درمقابل باید که یک راننده تاپ و درجع یک هم باشه که بتونه ازتمامه قابلیت و پتانسیله ماشین مرسدس بهره برداری کنه تا درمجموع این دوباهم بتونن به موفقیت برسن. که لوییس داره به نحو احسنت نمایش میده . نمونش اشباهاته بسیااااارکمی هست که لوییس تو مسابقات ازخودش نشون میده . و یک دلیله دیگه اینکه تواین چند سال رقبایه لوییس تومرسدس نتونستن پابه پاش پیش بیان . هم رزبرگ هم بوتاس. شاید اگه مالزی 2016 موتور dnfش نمیکرد اون قهرمانیو به رزبرگ هم نمیداد.من طرفداره فتل و فراریم ولی باید واقعیتارو گفت وبدونه انصاف نظر نداد، ولی دوس داشتم لوییس حتی برایه یکسال بایک راننده درحده خودش رقابته درون تیمی میداشت مثله فتل . اونوقت دیگه برایه همه عیار این دوراننده مشخص میشد چون تو یک تیم و با ماشینایه یکسان مسابقه میدادن. شاید لوییس یاشاید فتل . . برنده معلوم نبود….ولی اگه میشد بنظرم هیجانی ترین فصل تاریخه فرموله یک رقم میخورد..درهرحال بنده به شخصه برایه قهرمانه پنج دوره جهان و هواداش احترام قائلم .امیدوارم دوستان هم با فتل و هواداراش مهربانانهتر باشن…

 2. mohammad

  32

  29

  به نظر من نهایتا دو تا از قهرمانی ها مال خودش بوده بقیه برای ماشین بوده

  تو این چند ساله هرکی پشت فرمول مرسدس نشسته قهرمان شده

 3. نوذر

  43

  6

  با اینکه طرفدار همیلتون نیستم، اما سوال اینجاست که باید چکار کنه تا بعنوان بهترین راننده شناخته بشه، کاری هست که به انجام نرسونده باشه؟ در ضمن پیشرفت ماشین تحت تاثیر تست ها و نظرات راننده ها هم هست…اگرچه دلم می خواد فتل همه اینکار ها روتوی یک فصل برام بکنه و با فراری لطفا😊

 4. ....kh:n....

  49

  5

  زمان شوماخر کبیر و قهرمانیهای پیاپی سباستین هم همین حرفها هم زده میشد.
  من مسابقات زمان شوماخر روندیدم ولی خدایی اختلافی که ماشین مرسدس بابقیه ماشینها داره رو ماشین وتل ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۳ نداشت
  اون زمان تانفر دوازدهم سیزدهم به زور لپ میکردن ولی الان تا نفرپنجم لپ میشه که خودش گویای اختلاف زیاد تیم مرسدس با تیمهای میانه وپایینی جدوله.
  ولی بی انصاف نباشیم خدایی همیلتون راننده خوبیه.
  همیلتون همیشه عقلش از احساسش جلوتره برعکس سباستین که خیلی هیجانیه.واحساسی میشه.
  حرکاتی که وتل بعد از ریس کانادا داشت بنظرم نشاندهنده کودک درون سباستین بود.که برای من که طرفدار سرسختشم بسیار جذاب بود ودوست داشتنی.
  چه بسا اگه لکلرک جای وتل بود هیچ کدام از اون حرکات را انجام نمیداد.

  • josef6565

   20

   14

   هیچ کس نمی تونه جای فتل باشه چون جد پدریش می رسه به حضرت ایوب !!. خود چارلز هم با تمام سیاستش تو اتریش عصبانی شد و گفت من رو تنها بگذار. در مورد حرکات سباستین بعد از مسابقه کانادا هم باید این رو لحاظ کنی که یه راننده با تمام مشقت و زحمت به یک برد دست پیدا می کنه با اون تانک فراری ! بعد خیلی راحت همه چیز رو استوارد ها از بین می برند. حرکات فتل به خاطر سه چیز بود : 1. عصبانبت 2. شجاعت 3. اینکه دنیا رو از بی عدالتی در فرمول آگاه کنه که اتفاقا موفق هم شد.
   اصلا چرا همه موفقیت لوییس رو به ماشین نسبت می دند یا به تیم یا حتی هم تیمی. جلو چشمان حداقل نیم میلیارد بیننده ورودی پیت لین رو می بره و پنالتی نمی گیره و پیروز میشه و بعد انتظار داره مردم به چیز دیگه ای نسبت بدن. تمام حمایت هایی که از همیلتون شد دوستی خاله خرسه و کاملا نادانی بود. در واقع وقتی راننده ای 63 امتیاز در رقابت قهرمانی جلو هست و دو بار فقط در یک مسابقه به هم تیمیش دستور میدند که راه رو باز کنه دیگه همیلتون جان نباید از مردم انتظار چیزی غیر از این داشته باشه.

   • just.jeep

    20

    22

    عصبانیت.شجاعت.دنیارو از بی عدالتی در فرمول…….بیخیال بابا.بجای اینهمه کار سخت فقط کافی بود نره تو چمن.رفتارش بعد از ریس کانادا کاملا آماتوری و غیر ورزشی بود.البته این رفتارش تازگی نداره آذربایجان هم در کمال شجاعت و عصبانیت در حالی که میخواست بدنیا بفهمونه دنیای فرمول یک پر از بی عدالتیه در یک اقدام حماسی و کاملا ورزشی کوبید به ماشین همیلتون.(هر راننده دیگه ای لحای فتل بود بی شک دی ان اف میشد)البته شجاعت فتل در اسپین شدن و درگیریهای بی مورد با ورشتپن و رفتن تو دیوار در آلمان و از دست دادن قهرمانی با وجود داشتن ماشبن برتر هم قابل توجه دوستداران فرمول یک قرار گرفت.در مورد دستور تیمی که دوست عزیز فراری ید طولایی داره.اشکهای باریچلو رو پودیوم یادت نره.منکر این نمیشم که فراری طرفدارای زیادی در فرمول یک داره و مسلما تنفرشون از همیلتون و مرسدس باعث بوجود اومدن این مسئله شده.اما چیزی که روشنه اینکه پسر سریع در اوج قرار داره و بهترین راننده تاریخه.

   • josef6565

    14

    12

    آقای just.jeep اگه همیلتون در اوج قرار داره پس چرا اینقدر نگرانه؟ اون چیزی هم که باعث تنفر همه طرفدار های فرمول گذشته از تیم ها و راننده ها میشه بی عدالتی و عدم هیجان در مسابقاته البته حماقت های گاراژ فراری رو هم باید برای فراری فن ها اضافه کنی که اگه نبود هیلتون رنگ قهرمانی رو از 2016 به بعد نمی دید. خلاصه حقیقت تلخه ولی پذیرفتنش باعث آگاهی و پیشرفت میشه.
    فتل تا همین الان خودش رو ثابت کرده و به نظر آدمایی مثل تو نیاز نداره . یه عده از طرفدار های همیلتون عضو سازمان حمایت از منافع همیلتون هستند و اصلا کاری به حقیقت و ماهیت و عدالت و خیلی چیز های دیگه ندارند

   • THE MINDBLOWER

    10

    6

    با اون تیکه ایوب نبی حال کردم خیلی خوب گفتی.
    در پاسخ به جناب جیپ هم باید گفت که اینکه سب سال اشتباه داشته درسته اما اولا و مهم‌تر از همه اینکه بهترین ماشین پارسال اگه تو طول فصل بخایم بگیم بی‌چون و مرا مرسدس بود و به همین خاطر سب نیاز داره تو تک‌تک دور‌هاش تو مسابقه ۱۰۰ درصد فشار بیاره که دلیل اشتباهاتش همینه شما همین امید۲دو ببین که تو مرسدس کم‌اشتباه داره میرونه چون میدونه که این ماشین رو ۸۰ درصد فشار هم میزنه بقیه رو ولی فراری اینجوری نیست.کیمی هم همون ماشین فراری رو داشت ولی انقد اشتباه نه دلیل‌ش این بود که تو رقابت نبود.اگه میخای ببینی لوییس تو رقابت نزدیک مث کانادا چقدر خوبه به اشتباه تو ورودی پیچ زدن و قفل کردن تایرها دقت کن.
    درضمن تو تاریخ انقد راننده خوب هست که لوییس شما جز ۵ تا هم نباشه.رفتار غیر ورزشی رو اونی داره که تو مسابقه شلنگ میگیره رو تیمش و سرتاپا میشورتشون(استرالیا ۲۰۱۰ یا نمونه کوچیکش)اما اینکه از دزدی بزرگ کانادا عصبانی باشی چیز بدی نیست.

   • pejman

    1

    0

    کلا فتل سر چشمه اخلاق و انسانیت استعداد و …
    لوییسم هر کار کنه و هر نتیجه ای بگیره شانسیه

    وقتی نگاهتون اینه خودتونو خسته نکنید تایپکنید بگین همون همیشگی ما خودمون میفهمیم

    چقدر مسوزید اخه از قهرمانی و نتیج لوییس

    خواهشا مدیرای سایت یه تشت اب یخ هم برای بعضی از دوستان داخل سایت تعبیه کنن

   • Hassan Mohebbi

    8

    4

    دوست عزیز طرفدار لوئیس یا هر راننده ی دیگه ای هستی باش ولی این نباید باعث بشه به یه عده که نظرات مخالف دارن بگی نادان.

 5. E46-M3

  22

  16

  خوب کاری نداره که، همیلتون میتونه بره با ویلیامز یا هاس،اگه با اونا هم قهرمان شد اونوقت نظرات مردمو میتونه تغییر بده،قهرمانیهای شوماخر را به هیچ وجه نمیشه با قهرمانیهای همیلتون مقایسه کرد،قهرمانی با ماشینهای زمان شوماخر بیشتر نه صد در صد ،به عملکرد راننده بستگی داشت برعکس ماشینهای امروزی،در آخر این نظر شخصی من بود

   • E46-M3

    21

    18

    چون هم تیمی هاش حکم فدایی را دارن براش،تنها کسی علی رغم میل تیم باهاش جنگید و پیروز شد روزبرگ بود

   • Hassan Mohebbi

    14

    9

    چندتا همتیمی داشته؟
    دو تا که بیشتر نداشته. یکیشون که شده و اون یکی هم من هنوز بهش امید دارم چون هنوز فصل به نیمه نرسیده.

   • Seb the great

    17

    13

    وقتی این قهرمانی ها ارزش داشت که یکی مثل فتل
    الونسو
    ریکاردو یا مکس پشت اون یکی مرسدس مینشستن

   • THE MINDBLOWER

    13

    4

    نه لوییس و نه سب با های و ویلیامز قهرمانی نمیارن ولی به‌هیچ‌وجه نمیتونید منکر فاصله زیاد ماشین مرسدس با فراری بشین.

   • Seb the great

    9

    4

    کی شده که فتل بشه همین الانشم کسی نمیتونه با ماشین غیر مرسدس ببره

 6. مهدی

  27

  14

  وقتی بسکتبال بازی میکنم حس میکنم لبرون جیمز هستم !(با این قدت ؟ لا اقل یکی کوتاه تر رو انتخاب میکردی)
  وقتی تنیس بازی میکنم حس راجر فدرر بهم دست میده !
  ولی شخص دیگری پشت ماشین فرمول یک بشینه نمیتونه با یک دور فکر کنه به من میرسه ؟
  اگه بحث رویا پردازی باشه همه جوره میشه قهرمان شد (هر رشته ای میخواد باشه)
  از طرفی میخواد رانندگی رو سخت جلوه بده که نمیتونه کار به جایی رسیده که با یه دست هم میشه رانندگی کرد .راننده های موتو جی پی از سختی حرف بزنن مسابقات جت اسکی یا فرمول یک قایقی یا اندیور ریسینگ و و و و .
  با این حرفت که میگی رویا پردازی همه رشته ها ممکنه ولی فرمول یک غیر ممکن و اینکه با بقیه میشه مقایسه شد ولی همیلتون نمیشه مقایسه شد نشون دادی چه ادمی هستی .
  300 تا قهرمانی هم بگیری یک درصد الونزو و کیمی نمیشی چه برسه به اسطوره هایی چون سنا . کلارک یا شوماخر .

 7. Hassan Mohebbi

  15

  11

  ما آخرش نفهمیدیم فرمول یک آسونه یا سخته؟
  یه بار میاد میگه من میتونم سه تا مسابقه پشت سرهم بدم، الان اینجا میاد یه چیز دیگه میگه.

 8. Ferrari7

  16

  3

  سلام دوستان
  ابتدا لازم به ذکر است که من طرفدار سر سخت کیمی و سب هستم
  ولی لوییس را به عنوان یک راننده فوق‌العاده از بحث رانندگی قبول دارم
  دوستان بیایید واقع بین باشیم درسته که شاید خیلی از ما از لوییس خوشمون نیاد و درسته که فقط 2 تا هم‌تیمی داشته که یکیش خیلی سطح بالا نیست درسته که ماشین خیلی خوبی داره و ماشین 50% تاثیر گذار هست در موفقیت و قهرمانی، ولی ولی بدون تعصب، نمیشه توانایی‌های لوییس رو کتمان کرد اگه در مورد اشتباهات صحبت کنیم منصفانه این هست که همه اشتباه دارن لوییس هم از این قائده مستثنی نیست تو این ورزش با توجه به سرعت بالا و توانایی مغز و بدن انسان اشتباه اجتناب ناپذیر است
  با توجه به همه این موارد، چه خوشمون بیاد چه نیاد سطح توانایی یکسری رانندگان مثل سباستین ، کیمی ، لوییس ، آلونسو ، باتن، از بقیه بالاتر هستش

  • Ferrari7

   8

   0

   در ضمن اون قسمت مصاحبه داره میگه که مردم عادی میتونن بسکتبال و تنیس بازی کنن و در موردش نظر بدن و متوجه بشن که حرفه ای های این رشته ها چه سختی های دارن ولی در فرمول یک مردم عادی نمیتونن پشت فرمون ماشین فرمول یک بشینن و درنتیجه نمیتونن باسختی های آن آشنا بشن در نتیجه نمیتونن قضاوت درستی داشته باشن
   کاری به درستی و غلطی گفتار ندارم فقط از اون جهت خواستم توضیح بدم چون در کامنت ها دیدم که برداشت اشتباه شده بود از این صحبت
   به امید قهرمانی سباستین

 9. Mahmoud

  9

  2

  واقعا لوییس راننده ی خوبی هست. شما اگه پارسال و سال قبلش رو نگاه کنی میبینی که اگه لوییس نبود راننده ای از مرسدس نبود که قهرمان شه و سب قهرمان میشد. اما امسال دیگه اختلاف مرسدس با تیمای دیگه خیلی زیاد شده و همین باعث شده که حتی والتری هم حرفی برای گفتن داشته باشه.
  در واقع قدرت و سرعت ماشین مرسدس درکنار مهارت لوییس تکمیل میشه.

 10. just.jeep

  13

  12

  الان که کامنتهارو میخونم واقعا میفهمم همیلتون چرا این حرفهارو زده.با احترام به دوستان فراری فن و فتل فن ولی واقعا در بعضی از کامنتها فقط تنفر و تعصب بی مورد میشه دید.البته طبیعی هستش خشم و تنفر باعث میشه منطق بره کنار.مثلا همین دوست عزیزمون که با آیدی مکلارن اف وان پست میزاره با اینکه تنها قهرمانی فردی مکلارن با لوئیس با موتور مرسدس بدست اومده ولی فقط بر علیه لوییس و مرسدس و در حمایت از فراری پست میزاره.البته مشخصه ایشون فراری فن هستن. در کل میخوام بگم اینجور حرفها نه باعث قهرمانی فراری میشه و نه افت مرسدس.مرسدس و همیلتون بهترین زوج فرمول یک هستش.تنها راه بازگشت هیجان به فرمول یک رفتن فتل از فراری و اومدن ریکی یا مکس بجای اونه.

 11. حسام

  7

  5

  لوییس همیلتون حق داره ناراحت باشه اگه قرار باشه تو اون ده درصدی که نقش خودش هست هم شک و شبهه ایجاد بشه(استراتژیست های فراری،استیواردها،دستورتیمی) این پسر با چه امیدی و رویی به سمت قهرمانی ششم بره

 12. Mahmood.gh

  6

  8

  دوستان فراری فن ی سوال
  راننده مورد علاقه شما در حال حاضر هرچی قهرمانی داره ک اولا تو ی تیم دیگه بوده
  اونم ب قول خودتون با نوشابه سازها بوده
  دوما مگه با پراید قهرمان شده
  خب اونم با ماشین در حد قهرمانی داشته ک تونسته قهرمان بشه وگرنه اونم عمرا بدون متشین خوب نمیتونست

  • Seb the great

   10

   1

   ولی اون موقع 5 تیم برای قهرمانی میجنگیدن
   و سه تیم مدعی اصلی بودن
   فراری ردبول مرسدس مکلارن
   ولی الان ففط مرسدسه
   تازه اون موقه همه تیم ها راننده درجه 1 داشتن
   ردبول فتل
   مرسدس شوماخر
   فراری الونسو
   مکلارن لوییس
   اون موقع مالدونادو میتونست ببره باتن میتونست از ته استارت بزنه و اول شه حالا چی

   • حسام

    5

    0

    الان که باید جواب بدن یهویی ناپدید میشن

   • Mahmood.gh

    4

    4

    خب این دیگه مشکل لوییز نیست
    نکنه انتظار دارین مرسدس تقویت نکنه ماشینش بهتر نکنه
    چون بقیه درحدش نیستن
    بعد پارسال مگه ماشین فراری بد بود
    تا همین موقع سال پیشتاز مگه فراری و سب نبودن
    پس پارسال ماشین فراری رقابتی بود

 13. AutoMotor&Sport

  1

  1

  همه این رانندگان که در فرمول یک و یا لومان شرکت دارند جزو بهترین رانندگان هستند اما اینکه همیلتون راننده برتر چندسال گذشته باشد که قهرمانی پیاپی داشته باشد ، بنظر چنین نیست . اگر امسال هم او را قهرمان فصل بدانیم بی گمان سه قهرمانی گذشته او بیش از ۸۵% مدیون ماشینی و تیمی است که شانس رانندگیش را داشته . قهرمانی های او را بی طرفانه مثلا با شوماخر و حتی فتل مقایسه کنیم ، در زمان شوماخر و حتی فتل ماشین های فراری یا مرسدس و ردبول برتری آشکار ، روزافزون و با فاصله تکنولوژیک زیاد نسبت به هم و حتی بیشتر تیم ها نداشتند ، شاهد آن هم اینکه قهرمان آن دوران نهایتا نیمی از دیگر ماشین ها لپ می کرد اما امروز مرسدس ها مکررا براحتی پول پریشن می شوند و براحتی همه ماشین ها را لپ می کنند و تازه از بروزرسانی هایی که دهان همه را باز خواهد کرد خبر می دهند . با این فاصله تکنولوژیک مرسدس با دیگر تیم ها و همچنین شرایط مطلوب لاستیک ها برای مرسدس عملا مسابقات دیگر رقابتی نیست و همه‌چیز بدون زحمت برای برد رانندگان مرسدس محیا است .

  • AutoMotor&Sport

   1

   1

   یک رخداد جالب در پیست آن پیست اتریش بیانگر این مسئله ساده است که اگر ماشین های مرسدس در شرایط نرمال نباشند رانندگان آن و از جمله همیلتون رانندگان برتر مسابقه نیستند . گرمای زیاد است اتریش باعث افت عملکرد موتور مرسدس ها شد و از سوی دیگر شرایط دمای لاستیک را که فراری و ردبول همیشه از آن رنگ می بردند از بین برد و در نتیجه ما شاهد تنها مسابقه واقعی و رقابتی دو سال گذشته بودیم که رانندگان محک خوردند و گذشته از اشتباه مکرر استراتژی گاراژ گیج فراری بار دیگر فرصت مقام آوردن را از فتل گرفتند مشخص شد که فرشتپن ، لکرک و فتل چه رانندگان توانمدتری از همیلتون و بتاس هستند.
   همیلتون اگر می خواهد بگوید که قهرمانی های او حاصل تبحر شخصی خودش است بد نیست فصل بعد را مثلا در مک‌لارن ، ولیامز و یا حتی ردبول براند تا شاهد باشیم می تواند خودش را ثابت کند یا نه.

 14. AutoMotor&Sport

  1

  1

  یک رخداد جالب در پیست آن پیست اتریش بیانگر این مسئله ساده است که اگر ماشین های مرسدس در شرایط نرمال نباشند رانندگان آن و از جمله همیلتون رانندگان برتر مسابقه نیستند . گرمای زیاد است اتریش باعث افت عملکرد موتور مرسدس ها شد و از سوی دیگر شرایط دمای لاستیک را که فراری و ردبول همیشه از آن رنگ می بردند از بین برد و در نتیجه ما شاهد تنها مسابقه واقعی و رقابتی دو سال گذشته بودیم که رانندگان محک خوردند و گذشته از اشتباه مکرر استراتژی گاراژ گیج فراری بار دیگر فرصت مقام آوردن را از فتل گرفتند مشخص شد که فرشتپن ، لکرک و فتل چه رانندگان توانمدتری از همیلتون و بتاس هستند.
  همیلتون اگر می خواهد بگوید که قهرمانی های او حاصل تبحر شخصی خودش است بد نیست فصل بعد را مثلا در مک‌لارن ، ولیامز و یا حتی ردبول براند تا شاهد باشیم می تواند خودش را ثابت کند یا نه.

دیدگاه خود را بیان کنید