فرمول یک ایران – مدیر مک لارن، زاک براون به شوخی اذعان کرد که اگر فرناندو آلونسو قصد بازگشت به فرمول یک را داشته باشد، آنها به سه خودرو برای شرکت در مسابقات نیاز دارند.

آلونسو پس از حذف فاجعه بار از مسابقات ایندی 500، حال به دنبال علاقه اش در سری مسابقات دیگر می گردد و یکی از احتمالات، بازگشت دوباره او به فرمول یک است. ترکیب فعلی رانندگان تیم مک لارن، کارلوس ساینز و لندو نوریس است که عملکرد بسیار خوبی را در فصل 2019 داشته اند.

فرناندو آلونسو و زاک براون در ایندی 500 2019

فرناندو آلونسو و زاک براون

براون که از ترکیب حال حاضر راننده هایش راضی است گفت که باید از چیس کری، مدیر حال حاضر فرمول یک برای بازگشت راننده اسپانیایی، خودروی سومی را درخواست کند:

اول از همه باید از چیس کری درخواست کنم که سه خودرو در مسابقات داشته باشم.

ما با راننده های حال حاضرمان قرارداد بلند مدتی داریم و بسیار از آن ها راضی هستیم. خوشبختانه آلونسو فعلا تماسی برای بازگشت نگرفته است و در حال حاضر نیز صندلی وجود ندارد.

راننده های ما تا به الآن فوق العاده بوده اند و علاوه بر این آن ها با یکدیگر عالی هستند بنابراین من نگرانی برای رقابت آنها ندارم.

4 دیدگاه

 1. Hassan Mohebbi

  23

  1

  منم این ترکیب رو دوست دارم.
  همچنین ترکیب فراری، فورس اندیا و سوبر پارسال و ویلیامز سه سال پیش.
  سال قبل که نوریس رو تو گاراژ مکلارن دیدم و مسابقاتش رو تو فرمول دو از همون موقع طرفدارش شدم و همیشه طرفدارش میمونم حتی اگه یه سکو هم نیاره.
  تو کاندا با همین مکلارن دو سه دور جلو مکس سریع دفاع کرد و اگه بدشانسی نمیورد قطعا یه مسابقه خوب دیگه ازش میدیدیم.
  شاید یه عده‌ای با این جوونا حال نکنن و وتل و همیلتون رو جذابیت فرمول یک بدونن ولی الان و تو این شرایط من به شخصه فرمول یک رو به خاطر این جوونا میبینم چون اینا هستند که قراره در آینده به فرمول یک هیجان بدن.

دیدگاه خود را بیان کنید