برترین مکالمات رادیویی مسابقه فرمول یک موناکو 2019

فرمول یک ایرانلوئیس همیلتون، راننده تیم مرسدس، آخر هفته فوق العاده خود را در گرندپری موناکو با پیروزی در یک شنبه پرحاشیه مونت کارلو تکمیل می کند.

اینبار دیگر خبری از 1-2 مرسدس نبود و سباستین فتل، راننده فراری توانست بالاتر از والتری بوتاس در رده دوم قرار گیرد. مکس ورشتپن، راننده ردبول نیز به دلیل جریمه 5 ثانیه ایش، رده دوم را از دست داد و به چهارمی بسنده کرد. اما اتفاقات حاشیه ای داخل مسابقه باعث شده تا شاهد مکالمات رادیویی جالبی از طرف راننده ها و تیم ها باشیم که در ادامه می توانید آن را تماشا کنید…

  دانلود فایل ویدیویی

6 دیدگاه

 1. MAXAD

  10

  0

  سلام آقای حسینی، خواستم اول ازتون تشکر کنم بابت زحماتی که میکشید بابت این همه آگاهی خوبی که به امثال من میدید.

  سوالم اینه که : مگه دی آر اس ماشین وقتی باز نمیشه که با ماشین جلوییش فاصلش کمتر از یک ثانیه باشه؟ پس چرا ماشین اول که ماشینی هم جلوش نبود در آر اس باز میکنه؟؟

 2. حسام

  3

  0

  همشون جالب بودن،،جالبتر اینکه سب قشنگ موضوع بین مکس و والتری رو افسرگونه وارسی کرد،،،آقای حسینی ممنون بابت زحماتتون کی باشه از این ویدیوها برای موتوجی پی بسازین.

 3. محمد هورزاد

  2

  0

  دو مسابقه قبلی مهندس کیمی توی رادیو به کیمی گفت بال جلوت آسیب دیده ؟ کیمی هم گفت من چجوری ببینم ؟؟ تو باید بهم بگی !

  این مسابقه مهندس کیمی تلافی کرد ! کیمی گفت این پیچید زد به من . مهندسش گفت آره دیدم آنبورد دستمون هست ! داریم میبینیم !!
  خخخخخ – باحال بود

  مرسی بابت ترجمه رادیو ها جناب حسینی عزیز

 4. THE MINDBLOWER

  2

  0

  گروژان کامیکازه رو خوب اومد…
  راستی اقای حسینی چرا به گسلی بابت سد راه گروژان نمره منفی تو لایسنس ندادن چون گروژان نتونست تایم بزنه ولی نوریس تو بحرین تونست؟؟؟

دیدگاه خود را بیان کنید