مجله خودرو ایران – در دسامبر 2018 فدراسیون جهانی اتومبیلرانی تایید کرد که خودروهای هایبرید با عملکرد بالا در سال 2020 به مسابقات استقامتی می پیوندند که مسابقه لمانز نیز بخش اعظمی از این سری مسابقات را به نام خود رقم می زند.

مارک ریچمن مدیر استون مارتین در مصاحبه ای که اخیرا داشته بیان کرده است که:

چرا ما نباید به فکر حضور در رقابتی به مثل لمانز آنهم در بخش هاپیرکار ها باشیم، ما تا به الان چیزی بیان نکردیم ولی این به این معنا نیست که ما رقبت و میل حضور نداریم، ما همیشه دوست دار مسابقات اتومبیلرانی هستیم.

استون مارتین والکری AMR تراک پرفورمنس پک

در کنار محصولاتی که استون مارتین مخصوصا والکری و یا ونکویش دارد که می تواند با آنها به رقابت بپیوندد حالا کونیخزگ نیز بیش از هر زمان دیگری مایل به رقابت در این قسمت است، مدیر و بنیان گذار کونیخزگ، کریستین کونیخزگ در اینباره می گوید:

ما خیلی دوست داریم که به مسابقات استقامتی برویم و در آنجا مسابقه دهیم، برای این مسئله بسیار هیجان زده ایم و بالاخره شانسی برای حضورمان در آنجا به وجود امده است.

WEC آمریکا 2017

اتومبیل 95# استون مارتین در نبرد با فراری ها – WEC آمریکا 2017

استون مارتین نیز صحبت های نهایی خود را اینگونه بیان کرده است:

فعلا زود است از این صحبت کنیم که خودروهایمان در این پیست های با سابقه دور بزنند و زمان های خود را به ثبت برسانند.

ولی فعلا ما تمام تمرکزمان روی استون مارتین رپید ای می باشد که با همکاری با واحد مهندسی پیشرفته تیم فرمول یک ویلیامز ساخته شده است و قرار است در پیست نوربرگ رینگ دور بزند و حدس ما این است که این خودرو می تواند در محدوده 8 دقیقه یک دور در این پیست بزند.