فرمول یک ایران – دو سال پس از پیت استاپ فاجعه بار ردبول در موناکو و از دست رفتن برد ساده در موناکو، دنیل ریکاردو راننده استرالیایی بی صبرانه خود را برای این مسابقه آماده می کند.

ریکاردو که در سال ۲۰۱۶ در رقابت نزدیک با همیلتون در خیابا های موناکو در رده اول بود با حاضر نبودن لاستیک در پیت استاپ ردبول برد را دو دستی تقدیم همیلتون کرد. سال بعد نیز عملکرد خوب ریکاردو باعث شد تا او مسابقه را از رده پنجم آغاز کند اما در نهایت خود را به آخرین رده سکو رساند.

حال باید دید تیم ردبول و دنیل ریکاردو چه برنامه ای برای جایزه بزرگ موناکو ۲۰۱۸ دارند.

ریکاردو گفت:

موناکو محبوب ترین پیست تقویم برای من است. جایی که آدرنالین بیش از حد ترشح شده و هیجان به اوج می رسد. البته ترس را می توان جز اصلی موناکو دانست چون هیچ کس دوست ندارد با حداکثر سرعت در چند سانتیمتری دیوار رانندگی کند.

من عاشق اتمسفر موناکو هستم. اینجا ریسک زیادی وجود دارد و شجاعت تنها عاملی است که داشتنش آن پاداش خوبی به همراه خواهد داشت.

پیچ قبل از تونل و پیچ های ۱۳، ۱۴ و ۱۵ در پایان سکتور دو و پایان سکتور سه قسمت مورد علاقه من است. چیز دلگرم کننده امسال این است که ما در سکتور سه در بارسلونا بسیار سریع بودیم و بدلیل شباهت زیاد با موناکو امید زیادی داریم. اما باید دید که در طول تمرینات و مسابقه چه اتفاقی خواهد افتاد.

2 دیدگاه

 1. cfz

  15

  4

  فعلا تو تمرینا که دست نیافتنی بوده ردبول
  چیه این ردبول اصن اگه موتور مرسدس یا فراری رو داشت دهن همرو سرویس میکرد

 2. Mahmoud

  8

  1

  اصلا ردبول یه چیز عجیبیه اگه به ماشین فراری یا مرسدس کلی نگاه کنی یه چیزای خاصی دارن ولی به ماشین ردبول که کلی نگاه کنی همه چیزش معموله و چیز عجیبی نداره مثل مکلارن مورچه خار نداره و… ولی خیلی توی پیستای آیرودینامیکی قویه
  واقعا این آدرین نیوی چی میکنه این ردبول فکر کنم نوشابه انرژی زا تزریق میکنه به ماشینش??