فرمول یک ایران – در سومین روز از تست پیش فصل فرمول یک 2018 در بارسلونا، طرفداران شاهد جنبش و حرکت زیادی در درون پیست بودند چراکه تمام تیم‎ها موفق شدند تا تعداد دورهای خود را در روز تست از مرز 100 دور عبور بدهند.

سباستین فتل، راننده تیم فراری در اواخر نوبت صبح تست روز سوم هفته دوم بارسلونا، زمان 1:17.182 را به ثبت رساند که تا پایان روز تست، او را در صدر جدول نگه داشت. این زمان وی که خود یک رکورد تازه محسوب می‎شود، از آنجا که در تست پیش فصل به ثبت رسیده، زمان رسمی به شمار نمی‎رود.

از آنجا که تیم فراری در نوبت بعدازظهر تست، تمرکز خود را بر روی جمع‎آوری داده لازم از ماشین در مسافت‎های طولانی قرار داده بود، پس در پایان روز، سباستین فتل موفق شد تا 188 دور را تکمیل کند که حدودا سه برابر تعداد دورهای گرندپری اسپانیا می‌باشد.

مکس ورشتپن - سومین روز هفته دوم تست بارسلونا 2018

مکس ورشتپن – سومین روز هفته دوم تست بارسلونا 2018

از نظر تعداد دورهای پیموده فردی، مکس ورشتپن با 187 دور در رده دوم قرار دارد ولی از نظر زمانی، او در جایگاه 12‌ام جدول قرار گرفت. کوین مگنوسن، توانست دومین زمان سریع تست روز سوم را به ثبت برساند و تیم هاس را در جایگاه دوم جدول قرار دهد. راننده تیم تورو رروسو، پیر گسلی نیز در اواخر روز به لاستیک‎های هایپرسافت روی آورد تا خود را به جایگاه سوم جدول برساند.

تیم مک‌لارن نیز که در طی تست پیش فصل امسال از ناپایداری رنج می‌برد، در تست امروز موفق شد تا با استافل وندورن، 147 دور را تکمیل کند و ششمین زمان سریع تست امروز را به ثبت برساند. از آنجا که متغیرهای ناشناخته بسیاری همچون مقدار سوخت در ثبت زمان‎ها در تست دخیل می‎باشد، دشوار است که تعبیر مناسبی از آنها برداشت کرد، با این حال، تیم‎ها هر چقدر مسافت‎های بیشتری را طی کنند، به درک بهتری از ماشین خود دست خواهند یافت.

جدول نهایی:

سومین روز هفته دوم تست بارسلونا 2018

سومین روز هفته دوم تست بارسلونا 2018

7 دیدگاه

  • ايزديار

   11

   0

   سلام به دوستان گرامي
   پارسال عده اي اعلام كردند كه پيشرفت قابل محسوس فراري، به ايده هاي جميز اليسون مربوط ميشه
   و عده اي هم اعتقاد داشتند كه اين توسعه و پيشرفت مرهون زحمات متيا بينوتو هست.
   حالا امسال اگر مرسدس فاصلش با فراري بيشتر بشه و مثل ٢٠١٥ بشه، معلومه كه آليسون جواهره گرانبهايي بوده كه فراري مفت از دستش داده
   ولي اگر فراري مرسدس را بگيره و يا تا انتها شانه به شانه باهاش جلو بره و افتضاعات پارسال تكرار نشه معلوم ميشه بينوتو كارش درست بوده و واقعا شاهكار كرده
   به اميد فصلي رويايي

 1. مردانپور

  2

  0

  زمان پول پوزیشن پارسال چند بوده؟

 2. saeed.shei

  4

  0

  و باز هم پرواز تورو روسو با هوندا
  و سقوط مکلارن با مشکلات

 3. shian

  8

  0

  به شدت منتظر شروع فصل 2018 فرمول یکم و خوشحالم این فصل با شما فرمول یک رو دنبال می کنم.

 4. REZA.M

  9

  3

  امیدوارم فصل جذابی بشه و حداقل یه قهرمان غیر از مرسدس و همیلتون داشته باشیم.امیدوارم ادمین های عزیز زحمت بکشن لینک پخش زنده هر مسابقه رو توی کانال تلگرام قرار بدن.چون شبکه ورزش که یا پخش نمیکنه یا همشو سانسور میکنه.

  • saeed.shei

   1

   0

   فکر کنم طبق شواهد این فصل خبری از جانی واکر لعنتی نیست و ان شاءالله با سانسور کمتر مواجهیم