Register

نوزده + 11 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – فرمول E با تصاویری جدید از نسل دوم ماشین های خود رونمایی کرد، ماشینی که دماغه ای بزرگ تر، بال جلوی تک صفحه و محافظ هالو را شامل می شود.

در حالی که شرکت تکنولوژی اسپارک سازنده ماشین فرمول E باقی ماند، شرکت مک لارن موفق شد تا حق تامین باتری های ماشین های این سری مسابقات را برای خودش کند و ظرفیت باتری ها از 28 به 54 کیلووات بر ساعت افزایش خواهد یافت.

این امکان تازه به راننده ها اجازه می دهد تا در فصل جدید مسافت یک مسابقه را کامل طی کنند و دیگر نیازی به تعویض ماشین نداشته باشند.

الخاندرو اگاگ، مدیرعامل و موسس فرمول E می گوید:

این ماشین آینده مسابقات رانندگی را تصویر می کند.

وقتی فرمول E را شروع کردیم هدف ما این بود که تابوها را بشکنیم و وضع موجود را به چالش بکشیم، انقلابی در موتوراسپورت به وجود آوریم. این نسل از ماشین ها آن انقلاب را به وجود خواهند آورد.

نسل دوم ماشین های فرمول E

نسل دوم ماشین های فرمول E

این ماشین رسما و به طور فیزیکی در تاریخ 6 مارس سال 2018 نمایشگاه ژنو رونمایی می شود، نسل دوم ماشین فرمول E اولین ماشینی است که توسط FIA طراحی شده است.

ژان تاد رئیس این تشکیلات گفت:

واقعا مفتخرم که FIA در توسعه این ماشین طلایه دار بود، این مورد تازه ای برای فدراسیون است، و کل پروژه موفقیت بزرگی محسوب می شود.

چهارمین دور از مسابقات الکتریکی این هفته در شیلی برگزار خواهد شد، رقابت های قهرمانی امسال 12 مرحله خواهد داشت که شامل مرحله نیویورک در اواسط ماه ژوئیه نیز می شود.

3 دیدگاه

 1. Mehrdad

  0

  1

  هالوی حال بهم زن رو به این مسابقات هم اوردن ?

  • سجاد

   0

   0

   سلام مهرداد عزیز.آقا دلمون تنگ شده حسابی.چند وقتم هست خیلی سرم شلوغه.آره این هالوی افتضاح همه جا هست ولی فرمول E خیلی خوب داره پیشرفت میکنه و محبوب میشه.به نظر منم جذابه.

 2. mahdavi3d

  1

  0

  عدم نیاز به تغییر ماشین یک نقطه عطف قابل توجه است. به نظرم یک قدم بزرگ بعدی، می تواند بالاتر بردن حداکثر سرعت باشد.