موتوراسپورت ایران – در سری نهم از سری مطالب «موتوراسپورت در هفته‌ای که گذشت» به سراغ رقابت‌های نسکار ایکس‌فینیتی، نسکار کاپ، موتو 2 و موتو 3 می‌رویم. با F1iran همراه باشید.

نسکار ایکس‌فینیتی: روز بد اریک جونز در کانساس

جونز که توانسته بود 186 دور را در رده نخست سپری کند، در نهایت به رده سیزدهم قناعت کرد. کریستوفر بل تنها با 4 دور پیشتازی در مسابقه توانست به جایگاه نخست دست یابد. تایلر ردیک، رایان بلینی، ویلیام بایرون، جاستین آلگایر، آستین دیلون، الیوت سدلر، مت تیفت، تای دیلون و رایان رید دوم تا دهم شدند.

مت تیفت

مت تیفت

نسکار کاپ: مارتین تروکس پیروز مسابقه کانساس 2

مارتین تروکس با 91 دور رهبری در مسابقه توانست از مجموع 267 دور به پیروزی برسد. کورت بوش، رایان بلینی، چیس الیوت، دنی هملین، کریس بوسچر، دیل ارنهارت جونیور، کوین هارویک، آریک آلمیرولا و کایل بوش دوم تا دهم شدند.

نسکار-کاپ-دیل-ارنهارت

دیل ارنهارت جونیور

موتو 2: فاصله گرفتن موربیدلی از لوتی در جدول قهرمانی

میگوئل الیویرا با فاصله 2.7 ثانیه ای خود با برد بیندر توانست به پیروزی دست یابد و فرانچسکو موربیدلی، جسکو رافین، ژاوی ویرژ، الکس مارکز، سیمونه کورسی، دومینیک آژرتر، ساندرو کورتسه و توماس لوتی سوم تا دهم شدند. در نتیجه این رقابت، موربیدلی توانست فاصله خود را با لوتی در جدول افزایش دهد.

موتو-2-میگوئل-الیویرا

میگوئل الیویرا

موتو 3: قهرمانی خوان میر در فصل 2017

بالاخره پیروزی در مسابقه استرالیا کار را برای این موتورسوار تمام کرد و او توانست با اختلاف 70 امتیازی نسبت به فناتی قهرمانی خود را مسجل کند. در مسابقه فیلیپ آیلند لیویو لوی، خورخه مارتین، گابریل رودریگو، انیا باستیانینی، رومانو فناتی، آیومو ساساکی، آدام نورالدین، تاتسوکی سوزوکی و لورنزو دالا پورتا دوم تا دهم شدند.

موتو-3

موتو 3