Register

سه + سه =

A password will be e-mailed to you.

موتوراسپورت ایران – وقتی بحث موتوراسپورت به پیش می‌آید ناخودآگاه به سمت فرمول یک و موتو جی پی چشم می‌اندازیم. اما این‌بار موضوع متفاوت خواهد بود؛ چراکه به حد کافی درمورد این رقابت‌های جذاب در سایت‌های مختلف پیگیری شده و می‌بایست در جهت اشاعه اخبار این ورزش هیجان انگیز در ایران، تمامی رقابت‌ها پوشش داده شود.

با این حال با توجه به کثرت مسابقات مختلف، مجبویم تا مهمترین آن‌ها را تقدیم شما عزیزان کنیم. درصورتیکه تمایل به شنیدن اخبار رقابت دلخواه خود را در وب‌سایت فرمول یک ایران دارید، لطفا در بخش نظرات ما را مطلع سازید. بگذریم! بهتر است به سراغ رقابت‌هایی برویم که در هفته گذشته برگزار شده است. با ما همراه باشید.

جوزف-نیوگاردن-ایندی-کار

جوزف نیوگاردن

ایندی کار: پیروزی جوزف نیوگاردن در رقابت گیت‌وی

نیوگاردن، راننده تیم PPG، توانست زودتر از رقیبان از خط پایان بگذرد و 53 امتیاز این مسابقه را کسب نماید. بعد از 4 پیت استاپ و طی زمان 2 ساعت و 13 دقیقه و 22.0358 ثانیه و پیمودن 223 کیلومتر در قالب 248 دور، مسلما تنها چیزی که جوزف نیوگاردن به آن فکر می‌کرد، پیروزی بود. اسکات دیکسون و سیمون پاگنارد فرانسوی به ترتیب عناوین دوم و سوم مسابقه گیت‌وی را کسب کردند.

ایندی-کار-نتایج

نتایج رقابت ایندی کار

نسکار ایکس‌فینیتی: اولین پیروزی جرمی کلمنتس در رقابت‌های ایکس‌فینیتی

خودروی شماره 51 توانست مسابقه خوبی را پشت سر بگذارد و بالاتر از مایکل آنت و مت تیفت قرار بگیرد. مسابقه تا انتها جذاب پیگیری شد، چراکه تا لحظات پایانی، کلمنتس به دنبال تیفت بود. اما با یک سبقت زیبا کار را به اتمام رساند تا بتواند برای اولین بار در رقابت‌های ایکس‌فینیتی برنده مسابقه شود. جاستین مارکس، برندان گاهان، ویلیام بایرون، بلیک کاچ، کول کاستر، کیسی میرس و پارکر کلیگرمن در مقام‌های چهارم تا دهم قرار گرفتند.

جرمی-کلمنتس-نسکار-ایکس-فینیتی

جرمی کلمنتس

موتو 2: ناکامی الکس مارکز و پیروزی ناکاگامی

موتورسوار آینده تیم LCR هوندا توانست باردیگر لیاقت خود را برای حضور در موتو جی پی نشان دهد. البته اگر الکس مارکز زمین نمی‌خورد برنده مسابقه می‌توانست باشد.

تکاکی-ناکاگامی-موتو-2

تکاکی ناکاگامی

موتو-2-نتایج

نتایج موتو 2

موتو 3: کانت برنده مسابقه بعد از حادثه!

سومین برد آرون کانت زمانی رقم خورد که ناگهان و در دور آخر تصادف میان خوان‌فران جیووارا و بو بندسنیدر منجر به برافراشته شدن پرچم قرمز شد و در نتیجه مسابقه در همان جا به اتمام رسید. او با گذشتن از گابریل رودریگو، خورخه مارتین در پیچ اول و انیا باستیانینی (همتیمی خود) قبل از پرچم قرمز، به بردی حیاتی دست یابد. خوان میر موتورسوار اول در جدول رده بندی به عنوانی بهتر از پنجمی دست نیافت.

موتو-3-آرون-کانت

آرون کانت

موتو-3-نتایج

نتایچ موتو 3

5 دیدگاه

 1. Peyman

  3

  0

  این بخش جدید خیلی خوبه دستت در نکنه ادمین جان

 2. رد.رولوشن

  2

  0

  بابت این بخش جدید ممنونم ،
  چه خوبه که از فرمول2 هم خبر بدید با جدول تیمها مثلآ دیروز در اسپا گرندپری فرمول2 هم بود

  • رضا عظیم

   3

   0

   رشته هایی که پیشنهاد می کنید رو بنویسید، در هفته های آینده اضافه میشه

   • Peyman

    0

    0

    سوپر بایک

 3. roham

  0

  0

  این بخش خیلی خوبه..لطفا DTM رو هم اضاف کنید به خبراتون.‌.