فرمول یک ایران – دنیل ریکاردو استرالیایی که امروز با چهره ای مغموم رو به روی دوربین های خبرنگاران ظاهر شد گفته است که در دو هفته اخیر افتضاح به بار آورده , ریکاردو و ردبول امروز پیروزی را دو دستی به لوییس همیلتون واگذار کردند , اما این به این معنی نیست که همیلتون شایسته پیروزی نبوده است .

دنیل ریکاردو که در خط اول مسابقه موناکو قرار داشت بعد از تعویض تایر هایش پشت سر همیلتون بیرون آمد و این در حالی بود که پیست در حال خشک شدن بود و مرسدس دست به ریسک بزرگی زد و تنها پیت استاپ لوییس همیلتون مساوی شد با تغییر لاستیک اینترمدیت به الترا سافت که باعث شد لوییس یک پیت استاپ کمتر از بقیه انجام دهد .

درست یک دور بعد از پیت استاپ همیلتون حال نوبت دنیل ریکاردو بود که به پیت استاپ بیاید و لاستیک های خود را تعویض کند اما متاسفانه تیم ردبول لاستیک های سوپر سافت را آماده نکرده بود و همین موضوع باعث شد که ریکاردو زمان زیادی از دست دهد و پس از خروج از پیت استاپ پشت سر همیلتون در جایگاه دوم قرار گیرد .

ریکاردو در این باره گفت :

من دوست ندارم در این باره زیاد مسابقه صحبت کنم . در دو مسابقه ای که پشت سر گذاشتیم من واقعا گند زدم و عملکرد افتضاحی داشتم . یکم دردناکه اما از هواداران تشکر میکنم که به روم نمیارن .

ریکاردو در باره اشتباه ردبول گفت :

به من گفته شد که برای تعویض لاستیک هایت به پیت استاپ بیا , اما وقتی رفتم تایر ها آماده نبود که طبق روال همیشگی نباید این اتفاق می افتاد , حرف زیادی واسه گفتن ندارم .

 

نقل قول ها برای سهولت خواندن مطلب به صورت محاوره ای ترجمه شده است.

 

4 دیدگاه

 1. cfz

  0

  0

  حالشودرک میکنم واقعا حس بدیه. ولی خوشحالم بلاخره طلسم ناکامی های همیلتون شکست و قهرمان شد امیدوارم ادامه دار باشه قهرمانیاش

 2. Soheil

  0

  0

  فيلم اين مسابقه رو از كجا مي تونم دانلود كنم متاسفانه من نتونستم زنده مسابقه رو ببينم ممنون مي شم راهنمايي كنيد ?

  • ج.ا

   0

   0

   دوست عزیز تو اینترنت سرچ کنی پیدا میشه. البته هنوز فیلم این مسابقه رو برای دانلود قرار ندادن.

دیدگاه خود را بیان کنید