Register

6 + 14 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران: از زمان انتقال مالکیت فرمول یک به گروه آمریکایی، بحث‌هایی در رابطه با برگزاری دو گرندپری در این کشور در جریان بود. در راس این گروه تصمیم­‌گیرنده، چیس کری هم در آخرین مصاحبه‌ی خود به این موضوع پرداخت.

تقویم فعلی فرمول یک، تنها یک گرندپری از سرزمین فرصت‌ها را در خود جای داده است. همان طور که میدانید، این مسابقه در پیست آستین تگزاس برگزار میشود. بنابر گفته‌ی چیس کری، تیم فرمول یک قصد دارد در یکی از شهرهای توریستی این کشور یک مسابقه‌ی دیگر را هم در تقویم بگنجاند.

قبلا گفته بودم چهار شهر. نیویورک، لس آنجلس، لاس وگاس و میامی.

این کل ماجراست. نمیخواهیم این گفت‌وگو ها عمومی شود. هر کدام از این شهرها خواستار میزبانی هستند اما ما این را علنی نمیکنیم. نمیخواهیم افراد را مقابل هم قرار دهیم.

چیس کری بسیار محتاطانه به پرسش خبرنگاران پاسخ داد اما این را هم گفت که شهر دوم باید تمام عناصر یک میزبان ایده‌آل را داشته باشد و این را هم اضافه کرد که تمام گفت‌وگو ها پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

پیست آستین تگزاس

پیست آستین تگزاس

ما میخواهیم با یک برنامه‌­ی صحیح، به همراه شرکای مناسب در مکان درست و در فرصت به موقع، مسابقه‌­ای را برگزار کنیم که همه را تحت تاثیر قرار دهد.

بهترین راه این است که در مورد این شرایط با آن‌ها حرف بزنیم. ما شرکای واقعی میخواهیم. این فقط یک قرارداد نیست.

ما شراکتی میخواهیم که بخشی از آن باشیم. مسابقات، ویترین فرمول یک است پس باید تلاش کنیم و به دیگران نشان دهیم چرا این ورزش تا این حد خاص و منحصربه‌­فرد است.

ما در این تصمیم گیری بسیار دقیق خواهیم بود و شرکا، مکان و زمان مناسب را خواهیم یافت.

یک دیدگاه

  1. Mehrdad

    5

    1

    مثلا مسابقه خیابانی نیویورک یا لاس وگاس اونم تو شب بین این اسمان خراش های شیشه ای چه شود