فرمول یک ایران : سباستین فتل راننده آلمانی تبار تیم فراری و دارای 4 مقام قهرمانی فرمول یک بعد از لرزه ای که فراری در گرندپری استرالیا بر تن مرسدس انداخت گفت که چنین رقابت هایی را در طول فصل بیشتر خواهیم دید .

در حین برگزاری گرندپری استرالیا سباستین فتل و کیمی رایکونن هم تیمی او با استارتی خیره کننده در مقام اول و دوم قرار گرفتند. که بعد از آن با توجه به پرچم قرمز و استراتژی فراری و همچنین مشکلی که برای ماشین رایکونن پیش آمد و مجبور به کناره گیری از مسابقه شد . رده اول و دوم را به مرسدس سپرد . سباستین فتل که یک پیت استاپ بیشتر از مسدس انجام داد و با اشتباهی که در واپسین دقایق مسابقه انجام داد دو دستی مقام دوم را به همیلتون سپرد . اما این راننده 28 ساله در مصاحبه با سایت اف وان آی گفت :

در طول فصل فشار بیشتری به مرسدس خواهیم آورد . با توجه به عملکرد فصل 2014 فراری و همچنین عملکردی که خودم در سال 2014 داشتم خیلی خوشجال هستم که در استرالیا پودیوم گرفتم . و مطمئنا تیم فراری هم خوشحال است . تیمی که در رنده بندی دوم میشود مطمئنا برای کسب مقام قهرمانی تلاش زیادی خواهد کرد . تمام تلاش خود را میکنیم تا فاصله مان را با تیم مرسدس کم کنیم . در خانه تیم فراری یعنی شهر مارانلو اعضای تیم تمام تلاش خود را برای ساخت ماشینی بهتر و پرقدرت تر و پر سرعت تر می کنند , بنظرم این ماشین ماشینی است که شخصیت قهرمان شدن را دارد و در مجموع تیم ما سرشار از روحیه مثبت است و ما مطمئنا می توانیم قهرمان این فصل شویم .

حال باید دید که آیا فراری در بحرین می تواند دو راننده خود را بر روی سکو ببینید؟ یا باز هم ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به دست هم می دهند تا فراری موفق نشوند …

یک دیدگاه

 1. مهرداد

  0

  0

  فراری کی میخواد از اشتباهاتش درس بگبره
  استرالیا رو دو دستی تقدیم مرسدس کرد
  وقتی مرسدس داره از لاستیک مدیوم استفاده میکنه چی تو ذهن مدیرای تیم فراری بود که اون سوپرسافت رو انتخاب کرد نمیدونیم…

دیدگاه خود را بیان کنید