موتوجی‌پی ایران – پس از گمانه زنی های پی در پی در رابطه با عمل جراحی سوم مارک مارکز ، تیم هوندا سر انجام در بیانیه ای اعلام کرد این موتورسوار روز پنجشنبه برای بار سوم بازو خود را به تیغ جراحان سپرده است.

مارک مارکز پس از ادامه مشکلات شانه خود که ناشی از تصادف وی در مسابقه موتوجی‌پی اسپانیا بود، مسابقات فصل 2020 را از دست داد و نتوانست امتیازی برای خود کسب کند.

چندی پیش تیم هوندا اعلام کرد که روند بهبودی مارکز از آن چه انتظار می‌رفت کند تر بوده و این روند ممکن است منجر به انجام عمل سوم جراحی برای مارک مارکز شود.

اندکی پیش تیم هوندا اعلام کرد روز پنجشنبه مارک مارکز پس از انتقال به شهر مادرید، توسط تیم جراحی مورد عمل جراحی سوم قرار گرفته است. این عمل جراحی هشت ساعت به طول انجامید و طبق اخبار منتشر شده نتیجه چندان مطلوبی نداشته است.

کال کراچلو، آندره دویزیوسو و مارک مارکز - موتوجی پی قطر 2019

کال کراچلو، آندره دویزیوسو و مارک مارکز – موتوجی پی قطر 2019

عمل مارکز شامل برداشتن بافت استخوانی از ران پای او و انتقال این بافت به دست وی بوده است. با توجه به آن که این عمل نتیجه چندان مطلوبی نداشته، انتظار می‌رود دوره استراحت شش ماهه برای بهبود مارکز در نظر گرفته شود.

اکنون باید دید با توجه به احتمال غیبت ستاره تیم رپسول هوندا در اوایل فصل 2021، این تیم چه تدبیری برای مسابقات این فصل بدون حضور این قهرمان در نظر دارد. آندره دویزیوسو از گزینه های احتمالی برای جایگزینی این موتورسوار اسپانیایی در دوره غیبتش می‌باشد.

22 دیدگاه

 1. بهزاد زمانی

  10

  0

  اون چه آسیبی بوده که اینقدر مصیبت داشته خوب شدنش

 2. AmirAli

  1

  0

  چرا کامنت ها ثبت نمیشه؟

 3. آرشا

  7

  0

  ببین عجله چه بلایی سر مارک آورد…

  • متین

   1

   0

   اول مسابقه ازش خوشم اومد تا آخر مسابقه تصادف کرد😂😂😂😂😂

 4. behrang 1350

  3

  0

  بیچاره مارک مارکز
  این دیگه چه مصدومیتی بود
  عامل اصلی عجله خودش برای شروع دوباره بود
  که سبب جابجایی پین و مشکلات بعدی شد
  فکر نکنم به این زودی همون مارکز همیشگی رو ببینیم
  براش آرزوی سلامتی کنیم

  • Mahmood.ghaedi

   0

   0

   فکر کنم فصل بعدی هم از دست رفته

 5. الهه انصاری

  3

  0

  احتمالا قهرمانی سال اینده رو هم از دست داده با این اوصاف
  امیدوارم سریعا بعدش بتونه ریکاوری کنه

 6. ....

  1

  2

  دیدن موتور مارکز دست یکی دیگه…
  حالا دیدن ماشین لوییز دست یکی دیگه…
  امیدوارم وقتی ک برمیگرده آماده باشه

 7. ایرن

  6

  2

  یاد رونالدوی برزیلی افتادم. هنوزم خیلیا (از جمله خودم) اعتقاد دارن اگر مصدومیت هاش و مشکل تیروئیدش نبود الان به جای صحبت از اینکه مسی برترین فوتبالیست دنیاست یا کریس رونالدو مسخره به نظر میرسید. صحنه ای که بعد از نزدیک یک سال دوباره اومد توی بازی و فکر کنم پنج یا ده دقیقه هم بازی نکرد که دوباره زانوش پیچ خورد و آسیب دید رو یادم نمیره هیچوقت. کسی که وقتی بهش میگفتند خرگوش چاق تونست آقای گل جام جهانی بشه.
  الانم خیلیا میگفتند با توجه به سن مارکز میتونه رکوردهایی از خودش به جا بذاره که تا سالهای سال کسی حتی فکر نزدیک شدن بهش رو نکنه اما متاسفانه یک تصادف و عجله برای بازگشت و تشدید مصدومیتش میتونه تمام این آرزوها رو بر باد بده.

 8. NavasaN

  6

  0

  به هر حال اینم جزئی از ورزشه.خیلی دیگه از راننده های موتور اسپورت هم اگه مصدوم نمیشدن بهترین تاریخ میشدن.در واقع تداوم هم یکی از فاکتور های اصلی ورزشه.مثل روسی که پاش خرد شد ولی چند سال بعد قهرمان جهان شد.باید ببینیم مارکز برمیگرده به اوجش یا اینکه روسی تو تاریخ بالاتر ازش میمونه

 9. Hamilton

  1

  0

  مارکز😭😭😭😭😭

 10. ferarri

  1

  0

  بچه ها مسابقه فرمول ی رو از کجا دیدین؟

  • محمد

   0

   0

   از تو آننن دیدم ولی ۲ ثانیه قط میشد

   • محمد

    0

    0

    جاهای دیگه هست

 11. MM93💙DOVI04

  0

  0

  ایشالا دووی چند تا بازی اول بترکونه و بعد مارکز بیاد و قهرمان فصل بشه چون واقعا باید با اختلاف نسبت به روسی و آگوستینی بهترین تاریخ باشه
  والبته حق دووی هم سه چهارتا قهرمانی فصل بود

  • Davidkam

   0

   0

   نه عزیز مارکز قهرمان درجه یکیه ولی هنوز خیلی مونده تا به روسی برسه تصادفی که کرد هم گویای همین مطلبه با این تصادف ممکنه آینده حرفه ایش به نابودی کشیده بشه
   امیدوارم زودتر خوب بشه و این استعداد ناب رو بازم تو پیست ببینیم

   • MM93💙DOVI04

    0

    0

    من چیزی که به چشم میبینم اینه که مارک مارکز با اختلاف بهترینه تاریخه و همون مسابقه که تصادف کرد قبلش منحرف شده بودو رفته بود رتبه های ۱۸ ۱۹ ولی رسوند خودشو به رتبه دوم!اون مسابقه شبیه فیلم بود اصلا!!!منحرف شی بری رده های آخر بعد دوباره خودتو بکشونی تا رتبه دوم بالا!!!اونم تو موت جی پی!باز موتو سه بود یه چیزی
    بعد شما میگه مارک خیلی مونده به روسی برسه😃روسی ۴۰ سالشه و مارک ۲۷ و فقط یه قهرمانی فصل کنتر داره که اگه مصدوم نبود همین امسال گرفته بود روسیو!