Register

17 + بیست =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – مدیر تیم فرمول یک هاس، گونتر استاینر معتقد است که استعداد و بلوغ کوین مگنوسن باعث می شود که او در فرمول یک باقی بماند.

کوین مگنوسن و رومن گروژان هر دو راننده تیم فرمول یک هاس، اعلام کرده اند که فصل 2020 آخرین فصل حضورشان در این تیم است و مسیر بعدی آنها به زودی مشخص خواهد شد. گونتر استاینر در مورد اینکه آیا این راننده دانمارکی شایسته حضور در فرمول یک است یا خیر، گفت:

قطعا، فکر می کنم که او به اندازه کافی خوب است. در حال حاضر پیدا کردن صندلی سخت است اما او نشان داده که در چهار سال گذشته و قبل از آن، فرد با استعدادی است. او تنها نیاز دارد جایی را برای رفتن پیدا کند. کوین خیلی رشد کرده است و من از این بابت خیلی از او تعریف می کنم. در دو سال اول، فکر می کنم او هنوز علائمی را پس از اخراج از دو تیم داشت. او همیشه کمی روی حد و حدود قرار می گیرد اما خیلی زیاد ارام شده است و بسیار بیشتر رشد کرده است، این مسئله به سن هم مرتبط است که با افزایش سن، شما بیشتر بالغ می شوید. اما به عنوان یک راننده مسابقه ای، او خیلی بیشتر آرام شده و اگر چیزی نادرست وجود داشته باشد، او تعادل خودش را از دست نمی دهد.

کوین مگنوسن در مورد مسابقه پیش رو در ایمولا بیان کرد:

این یک پیست کاملا جدید برای من است. با توجه به اینکه یک مرحله تمرینی در کار است، من به سرعت می روم تا پیست را یاد بگیرم. چالش خوبی خواهد بود. می دانم که واقعا پیست جالبیست، پیستی که من همیشه در گذشته وقتیکه یک کودک بودم و فرمول یک می دیدم در تلویزیون مشاهده می کردم. خوشحالم که بالاخره به اینجا آمدم.

5 دیدگاه

  • رضا red horse

   0

   0

   دوستان کسی میدونه اون خبری که دیروز درباره پیش فروش اَبَر محصولاته دوغوله خودروسازیمون کارشده بود چراغیب شده؟؟؟؟
   یعنی انتقادایه ما موثربوده!!!!

 1. محمد

  0

  0

  بخاطر دلایلی فقط 90 دقیقه تمرین سوم دارن

  تعداد جلسات تمرینی تیم‌های فرمول یک برای گرندپری ایمولا ایتالیا در فصل 2020 به یک جلسه 90 دقیقه‌ای کاهش یافته است. این تغییر برای ایجاد زمان لازم برای سفری 1500 مایلی از ایتالیا به پرتغال داده شده، و بدین ترتیب تیم‌ها فقط یک جلسه تمرینی در شنبه روز 31 اکتبر از ساعت 10 صبح به وقت محلی خواهند داشت و مرحله تعیین خط، بعدازظهر همان روز از ساعت 2 شروع خواهد شد. در پی این تغییرات، مسابقه فرمول یک این مرحله در روز یکشنبه 1 نوامبر، از ساعت 1:10 بعدازظهر به وقت محلی شروع می‌شود.

 2. Amir5

  1

  0

  اگه تو دلت به حال بهترین راننده تاریخ تیمتون گروژان میسوخت یا دلت به حال مگنوسن نگه هشون میداشتین بخاطر یه مشت دلار و روبل و یورو بیشتر ولشون کردین

 3. محمد جواد سلیمانی

  2

  0

  مگنوسن هنوز شانس خوبی برای موندن در فرمول یک داره
  چون سنش نسبت راننده ای چون گروژان کمتره
  ولی فرمول یک همیشه محل شگفتی هاست و ممکنه که جفت بمونن یا هر دو برن یا شاید حتی یکی بمونه و یکی بره
  تازه کیمی با ۴۱ سال سن می رونه و اون دو نفر ۷ و ۱۰ سال تقریبا اختلاف سنی دارن