فرمول یک ایرانسرجیو پرز ناراحت است که برخی افراد در تیم فرمول یک ریسینگ پوینت سعی در مخفی کاری دارند. او گفته است که پس از مشخص شدن ترکیب رانندگان این تیم برای فصل بعد، برخی کمتر از قبل در جریان تیم قرار گرفته است.

سرجیو پرز قبل از گرندپری توسکان اعلام کرد که پایان امسال از تیم ریسنگ پوینت جدا خواهد شد. پس از این خبر قرارداد سباستین فتل با این تیم تایید شد و حالا گزینه های موجود برای سرجیو پرز در فرمول یک بسیار کم است.

در ادامه سرجیو پرز گفت که برخی افراد پس از رسیدن خبر جدا شدن او از تیم، تصمیم گرفته اند که برخی اطلاعات را از او پنهان کنند. پرز معتقد است که این کار کمکی به کسب امتیاز برای این تیم نخواهد کرد:

ما روی 8 رقابت باقی مانده تمرکز کرده ایم. این برای ما خیلی مهم است که تک تک امتیازات لازم در قهرمانی سازندگان را به دست بیاوریم.

ما همچنان می توانیم بهترین فصل در تاریخ خود را داشته باشیم، اگر بتوانیم سوم تمام کنیم. فکر میکنم اگر به جایگاه سوم نرسیم خیلی نا امید کننده خواهد بود.

مشخصا بعد از اینکه آن خبر منتشر شد، برخی افراد درون تیم شروع به مخفی کاری کرده اند. کاری که فکر میکنم خوب نیست.

فکر میکنم در حال حاضر باید تا حد ممکن با هم شفاف باشیم تا مطمئن شویم که به هدفمان میرسیم. مطمئن شویم که تا حد ممکن امتیاز کسب میکنیم.

سرجیو پرز ، دنیل ریکاردو و کارلوس ساینز ، ریسینگ پوینت ، رنو و مک لارن - فرمول یک مجارستان 2020

سرجیو پرز ، دنیل ریکاردو و کارلوس ساینز ، ریسینگ پوینت ، رنو و مک لارن – فرمول یک مجارستان 2020

سرجیو پرز بر خلاف هم تیمی خود اپدیتی برای فرمول یک روسیه دریافت نخواهد کرد. تنها ست آماده در اختیار لنس استرول خواهد بود.

لنس استرول یک اپدیت جدید هم در موجلو دریافت که که البته به پایان مسابقه نرسید و با تصادف پرز این قطعات از بین رفت. البته استرول به دلیل داشتن امتیازات بیشتر نسبت به هم تیمی خود این شرایط را در اختیار دارد.

سرجیو پرز می دارند که این اپدیت ها برای ادامه رقابت ریسینگ پوینت لازم است و امیدوار است که او هم تا ماه آینده به اپدیت ها دست یابد:

با توجه به نزدیکی رقابت، چند دهم ثانیه هم میتواند روی نتیجه نهایی تاثیر بگذارد.

امیدوار بودم که من این اپدیت ها را دریافت کنم اما خب مشخصا و به دلایل مشخص آن ها را در اختیار نخواهم داشت.

تیم در تلاش است و امیدواریم که بتوانند این اپدیت را از هفته آینده در اختیار من بگذارند.

 

 

10 دیدگاه

 1. iman88

  2

  0

  من یه جا خوندم اپدیت تعلیق عقب رو برای هر دو استفاده میکنن.شاسی جدید لنس هم تحت تاثیر تصادف ریس قبلی بهش داده شده.نمیدونم اینها چقدر درسته اما اگر بتونم جایی که این مطلبو خوندم پیدا کنم دقیق تر میتونم بگم

  • iman88

   2

   0

   اپدیتهای ایرو و شاسی جدید فقط رو ماشین لنس استفاده میشن.تعلیق عقب (اگر اشتباه نکنم)روی هر دو ماشین.اینها بعلاوه کاور موتور جدیدی که لنس تو موجلو استفاده کرد(که نمیدونم قرار هست به پرز بدن یا نه)،ریسینگ تو خیلی قسمتها اپدیت داشته.باید دید چه تاثیری میتونن بذارن.
   و البته تو ریس اینده فقط لنس قراره با این اپدیتها به پیست بره

   • Amir Bagheri

    1

    0

    کاور موتور تعویض میشه یا طراحیش عوض میشه؟
    فک کنم ردبول هم برا موجلو کلا یه طرح جدید داده بود.

   • iman88

    2

    0

    مطمئنا کاور اپدیت شده بود.چون چیزی نیست که صرفا تعویضش بخواد چیز مهمی باشه.

   • Amir Bagheri

    4

    0

    آها.
    ایول.
    مرسی ایمان خان.🌹

  • محمد

   2

   0

   دکمه لایک مشکل داره وقتی میزنم سبز میشه رلود میکنم خاکستری میشه و اصلا کاری نمیکنه

   —–
   به خاطر کش هست ولی ثبت میشه نگران نباشید..

دیدگاه خود را بیان کنید