Register

5 − 3 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایرانکوین مگنوسن راننده تیم فرمول یک هاس در جریان مسابقه هفتادمین سالگرد فرمول یک در بریتانیا، برای برخوردی که با نیکولاس لطیفی در دوئلی که داشتند اتفاق افتاد، دو امتیاز منفی دریافت کرد.

در جریان مسابقه مگنوسن و لطیفی در رده‌های انتهایی مدام در حال نبرد شانه به شانه بودند که در یکی از این نبردها در پیچ استو، کوین مگنوسن تلاش کرد تا از مسیر خارج از پیست جایگاه خود را بعد از سبقت لطیفی پس بگیرد.

اما این حرکت وی سبب شد تا به هنگام برگشت با کنار ماشین FW43 لطیفی برخورد کند و این حرکت باعث شد تا ناظرین مسابقه توجه ویژه‌ای به آن داشته باشند.در طول مسابقه او قبل از این اتفاق یک جریمه 5 ثانیه‌ای دریافت کرده بود که ناظرین به این نتیجه رسیدند تا بابت این حرکت دو امتیاز منفی به سوپرلایسنس این راننده اختصاص دهند. در محموع 12 ماه گذشته این سومین جریمه وی می‌باشد.

در گزارش ناظزین مسابقه آمده است که لطیفی در پیچ 15 در دور 46 از 52 دور مسابقه بطور کامل از مگنوسن عبور کرده بود، مگنوسن از سمت چپ پیست بطور کاملا غیر ضروری خارج شده و بصورت تهاجمی به مسیر برگشت که با خودروی لطیفی برخورد کرد، انها معتقد بودند که مگنوسن با خروج از مسر مسابقه می‌توانسته موقعیت خودش را حفظ نماید.

راننده دانمارکی تیم هاس 7 دو ربه پایان مسابقه مانده، مجبور به خروج از مسابقه به دلیل لرزشی که در لاستیکها داشت، شد.

7 دیدگاه

 1. ᗩᕼᗰᗩᗞ ᖇᗴᏃᗩ_ғ1

  3

  0

  هاس حالا چند امتیاز داشت؟
  مگنوسن سبک خشنی داره
  و به ضرر تیمش تموم میشه اینطوری!

  • THE MINDBLOWER

   3

   0

   امتیاز توی لایسنس رفت نه امتیاز تیمی

   • THE MINDBLOWER

    1

    0

    نه عزیز، لایسنس همون گواهینامه ای میشه که رانندهها باهاش کجاز به شرکت در مسابقه میشن(واسه رانندههای فرمولا باید سوپرلایسنس باشه).
    حالا وقتی راننده ای حرکت ناشایستی انجام میده مثل مگی توی انگلیس(که بنظرم صرفا 5ثانیه واسش کافبه) توی لایسنسش این امتیازها رو قرار میدن(که چیز خوبی نیستن) و اگه توی یه سال تقویمی به 12 برسه از 1 ریس بن میشن.

 2. Candis

  2

  1

  کوین عشقه ولی این حرکتی ک اینبار زد خداوکیل کرک و پرم ریخت! میتونم حرکتشو ب ی اسب ابی عصبانی تشبیه کنم ک حوصله نداره کسی نزدیکش شه!

 3. Ash

  2

  1

  دوستان من یادتون باشه اینا راننده مسابقات اف 1 هستن باید تهاجمی باشن وگرنه جاشون اینجل نخواهد بود /حتی تو تمریناتم مشخصه چه برسه به کوالی و ریس

 4. Hidden5410

  3

  0

  دعوا فقط مگنوسن و هالک