Register

چهارده + 8 =

A password will be e-mailed to you.

موتوجی‌پی ایران – طبق اخبار منتشر شده، تیم هوندا اعلام کرد مارک مارکز به دلیل مصدومیت حادث شده در مسابقه موتوجی‌پی اسپانیا، در رقابت اندلوزیا شرکت نخواهد کرد.

مارک مارکز، قهرمان تیم رپسول هوندا، در جریان مسابقه اسپانیا در دور بیست و دوم های‌ساید بدی را تجربه کرد و در این اثر از ناحیه بازو و گردن دچار آسیب شد.

پس از بررسی های انجام شده مشخص شد مارکز از ناحیه بازو دچار شکستگی شده و قرار است روز سه شنبه در بیمارستانی واقع در شهر بارسلونا تحت عمل جراحی قرار گیرد.

طبق گفته خاویر میر، پزشک مارک مارکز، او پس از عمل نیاز به استراحت و طی کردن دوره درمان دارد و نمی‌تواند در مسابقه اندلوزیا 2020 شرکت کند.

وی در این باره گفت:

مارک برای مسابقه آینده آماده نخواهد بود. اکنون باید هدف ما این باشد که او را برای مسابقه موتوجی‌پی جمهوری چک آماده شود.

این تصادف می‌تواند باعث آسیب جدی شود. اگر عصب در این اثر آسیب ندیده باشد، ما قادر خواهیم بود تا شکستگی را تثبیت و دوره نقاهت را کوتاه تر کنیم

مارک مارکز، رپسول هوندا، موتوجی پی اسپانیا 2020

تصادف مارک مارکز در موتوجی‌پی اسپانیا 2020

با مصدومیت مارکز، موتورسوار تازه کار هوندا یعنی الکس مارکز در مسابقه آینده تنها به پیست خواهد رفت. این اولین بار پس از ورود مارک مارکز به رقابت های موتوجی‌پی می‌باشد که این موتورسوار مسابقه ای را به علت مصدومیت از دست می‌دهد.

کار کراچلو، موتورسوار تیم ال‌سی‌آر هوندا نیز در حین گرم کردن برای مسابقه اسپانیا دچار تصادف شد و از ناحیه مچ دست آسیب دید. حضور او در رقابت اندلوزیا هنوز مشخص نمی‌باشد.

 

16 دیدگاه

 1. NavasaN

  0

  1

  این موتور هوندا آخر یکیو به کشتن میده!تنها کسی که میتونست جمعش کنه مارک بود که اونم امسال نتونسته

 2. amwir

  1

  0

  الان جدول موتو جی پی چجوریه
  امکان داره قهرمانی از دستت مارکز بره؟؟

  • NavasaN

   0

   0

   14 تا مسابقس.دو تاشو مارکز تا حالا از دست داده.باید دید کوارتارارو(کوادراد😁)و وینیالس چکار میکنن تو گرندپری های بعدی.هنو زوده واسه نظر دادن

  • Mahmood.ghaedi

   0

   0

   تو موتور چی پی نمیشه صد در صد گفت چون هر لحظه امکان anf شدن داره پس نمیشه پیش بینی کرد
   ولی فعلا خود مارکز مهمه ن قهرمانی

  • مهدی VR46

   1

   0

   دقیق تر ۱۳ تا مسابقه + ۳ (در صورت تایید آرژانتین ، مالزی و تایلند )
   مارکز مسابقه این هفته خرز رو از دست داده و به احتمال زیاد هفته بعد ماسیاریک برنو رو هم از دست می ده که با این وجود احتمال قهرمانیش خیلی کم میشه .
   ولی واقعا ضروری بود یه درودی به دشمن ( مارکز ) بفرستیم که واقعا جون موتور رو کشید بیرون .
   متاسفانه روسی دوساله از اوایل ۲۰۱۹ نمی بینم زور بزنه انگار داره برای خوشحالی خودش موتور سواری می کنه . واقعا ماوریک و کوارتارارو انقدر بهتر از روسی نیستند روسی مشکل انگیزشی پیدا کرده و حسش با عقب موتور هم بهتر بشه . امیدوارم یه مسابقه بارانی تو جمهوری چک یا اتریش ببینیم تا دوباره روسی پرواز کنه !!!

  • محمد جواد سلیمانی

   0

   0

   کوارتارارو خیلی موتور سوار خوبیه

   احتمالا اون بشه
   اما همش احتمالاته
   خیلی مونده و قابل جبرانه

   • MMehdiM

    1

    0

    نه بابا مارکز برگرده همشون رو له میکنه

 3. Leclerc_fan

  4

  0

  واقعا یه نابغه به تمام معناست
  امیدوارم هر چه سریع تر برگرده

 4. E46-M3

  0

  0

  متاسفانه جسارت بیش از اندازه بعضی وقتها دردسر ساز میشه،مارکز تو این مسابقه خوب خودشو آورده بود جلو،میتونست به رده سوم بسنده کنه

 5. Ferrari Italy

  3

  0

  ولی جدای از مهارت و نبوغ مارکز امسال هوندا شده مرسدس زیرپای همیلتون, چطور میشه بین دو تا پیچ از دو تا موتور رد بشی فکر میکردم اختلاف تو موتوجی پی کم باشه ولی حتی اگر 5 مسابقه هم مارکز استراحت کنه براحتی تا اخر اول یا دوم میشه بازم قهرمان خواهد شد

 6. Leclerc_fan

  3

  3

  این حرف رو زمانی میتونستی بزنی که خورخه لونزو یا همین الکس مارکز عملکردی مشابه با مارک داشتن اون وقت میشد گفت این هوندا هستش که داره برنده میشه مثل مرسدس. ولی این کارایی که مارک داره میکنه هیچ بنی بشری از پسش بر نمیاد در حال حاظر. تو یه دنیای دگ ای قشنگ موتور سواری میکنه

  • Mahmood.ghaedi

   2

   1

   دقیقا
   اصلا دیدی چطور از بقیه رد میشد
   البته ک عجیبم بود ک مارکز دوبار اشتباه کنه ولی کرد اولی تونست جمع کنه دومی نتونست

  • Mrzih93

   2

   1

   موافقم واقعابی انصافیه توانایی مارکزو به پای هوندا نوشت😡

  • Rossi

   0

   0

   اونی که زیر پای مارکز هست موتور نیست هیولاست فقط یه نابغه میتونه کنترلش کنه اما متاسفانه اون مشکل براش پیش اومد امیدوارم زودتر خوب بشه

 7. محمد جواد سلیمانی

  0

  0

  حیییییییف شدش
  خیلی خوبه مارک
  امیدوارم یه اتفاق خوب براش بی افته ولی ……….. واقعا سخته
  حیفه که این هنرمندی برا هوندا باشه

 8. MMehdiM

  1

  0

  مارک مارکز حتی اگر 4 مسابقه حضور نداشته باشه باز اول میشه با مجموع امتیازات کما اینکه پارسال جمع امتیازاتش نشون داد اگر پنج تامسابقه هم شرکت نمیکرد باز اول میشد. اما افسوس میخورم که دوبار عنوان اول شدنو از دست داد..