مسابقات فرمول یک 2020 در راند سوم از تاریخ 27 تا 29 تیر ماه، به ایستگاه بوداپست مجارستان می رسد (جزئیات برنامه این گرندپری در صفحه اصلی سایت موجود است) و در تلاش هستیم که یک پوشش کاملی را از جزئیات این مسابقه، چه به صورت گزارش و خبرهای متنی و ویدیویی، و چه پخش زنده داشته باشیم.

پخش زنده امسال کمی متفاوت خواهد بود و بطور اختصاصی از طرف خود ما انجام خواهد شد. ممکن است که برای پخش زنده برخی جلسات تمرینی و … با مشکلی مواجه شویم و بهتر است برای اطلاع دقیق تر از اطلاعات پخش یا عدم پخش ما، کانال تلگرامی مان به آی دی @Motorsportir را دنبال کنید.

ویژگی های پخش زنده فرمول یک مجارستان 2020

 • مشاهده زنده فقط برای کاربران داخل کشور و آی پی ایران ممکن خواهد بود.
 • کیفیت HD
 • ترافیک اینترنت نیم بها برای کاربران

شما همچنین می توانید از صفحه آپارات ما با آی دی F1IRAN پخش زنده را مشاهده نمایید. در صورت وجود مشکل، از طریق پشتیبانی تلگرامی به آی دی @F1IRAN2 و یا از طریق فرم تماس با ما، ما را در جریان قرار دهید.

پخش زنده فرمول یک

مسابقه اول فرمول یک اتریش

والتری بوتاس، راننده تیم فرمول یک مرسدس، برنده اولین مسابقه فصل 2020 در اتریش می شود. پنالتی پنج ثانیه ای لوئیس همیلتون نیز باعث شد تا چارلز لکلرک، راننده فراری به همراه لندو نوریس از تیم مک لارن بر روی سکوی مسابقه ردبول رینگ قرار گیرند.

همچنین قبل از آغاز مسابقه، با اعتراض تیم فرمول یک ردبول، لوئیس همیلتون به دلیل کم نکردن سرعت در مرحله تعیین خط و در حین نشان داده شدن پرچم زرد، سه رده جریمه جایگاه دریافت کرد و مسابقات را از مکان پنجم استارت زده بود. دکتر هلموت مارکو گفته بود که آنها شواهد ویدیویی جدیدی داشتند و مکس ورشتپن به پیش آنها آمد و سوال پرسید که چه فرقی بین جریمه او در مکزیک و جریمه نشدن لوئیس در اتریش وجود دارد؟ ردبول نیز پس از این ماجرا تصمیم به اعتراض گرفت…

لوئیس در جایگاه چهارم مسابقه اتریش قرار گرفت و پشت سر او کارلوس ساینز از تیم مک لارن، سرجیو پرز از تیم ریسینگ پوینت و پیر گسلی از تیم آلفا تاوری در رده های بعدی قرار گرفتند.

مسابقه دوم فرمول یک اتریش

لوئیس همیلتون، راننده تیم فرمول یک مرسدس با جبران عملکرد هفته ی گذشته، یک مسابقه ی بی دردسر را در گرندپری دوم اتریش تجربه کرده و به اولین پیروزیش در فصل 2020 می رسد.

هم تیمی او، والتری بوتاس و مکس ورشتپن از تیم ردبول نیز رده های بعدی سکو را پر کردند. فراری ها با برخورد در دور اول، از مسابقه کنار رفتند.

3 دیدگاه

 1. Amir safari

  0

  0

  سلام.پخش زنده تمرینات موتو جی پیو نمی گذارید

  ——-
  موتوجی پی یحتمل فقط تعیین خط یا مسابقه باشه و از طریق کانال تلگرامی اطلاع رسانی می کنیم.

 2. 🏁🏎DR3🇦🇺FA14🇪🇸

  2

  0

  سلام ببخشید زمان گیری و تمریناش رو هم نشون میدین

  ——–
  سعی می کنیم پوشش حداکثری داشته باشیم و اطلاع از جزئیات پخش زنده و یا عدم پخش بهتره کانال تلگرامیمون یا پیجمون رو دنبال کنید. @motorsportir

 3. وحید

  0

  0

  روز بخیرمیبخشید الان برای دیدن پخش زنده باید ازکجاتماشا کنیم

  ——-

  http://F1iran.com/live
  aparat.com/F1iran/live