Register

ده − سه =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایرانلندو نوریس، راننده جوان تیم مکلارن، پس از حضور در رقابت‌های مجازی ایندی کار، امیدوار است که بتواند روزی در پیست‌های ایندی کار به شکل واقعی مسابقه دهد.

لندو نوریس پس از آنکه در مسابقه کوتا ایندی کار به پیروزی رسید، در مصاحبه‌ای بیان کرد:

مهم تر از هرچیزی این است که من می‌خواهم به خاطر همه به مسابقه دادن برگردم؛ نه فقط فرمول یک، نه فقط ایندی کار بلکه برای همه. ما می‌خواهیم که دوباره سوار خودرو شویم و مسابقه دهیم. وقتی که این اتفاق رخ دهد، که امیدوارم که زودتر نیز رخ دهد، ابتدا روی کار خودم تمرکز می‌کنم و سپس امیدوارم که فرصت رانندگی کردن خودروی ایندی کار را به دست بیاورم.

من در راه رسیدن به فرمول یک، خودروهای متفاوتی را رانندگی کرده ام و در مسابقه 24 ساعته دیتونا، با خودروی LMP2 شرکت کرده‌ام. خیلی دوست دارم که تنوع بیشتری را تجربه کنم؛ البته الان نه و الان می‌خواهم که روی فرمول یک تمرکز کنم. اما اگر در آینده فرصتی وجود داشته باشد، در مسابقه ایندی 500 یا یک تک مسابقه، دوست دارم که از این فرصت استفاده کنم و به آمریکا بروم و شانسم را امتحان کنم. این چیزی است که در آینده به آن فکر خواهم کرد.

لندو نوریس

لندو نوریس

لندو نوریس فعلا در حال شرکت در مسابقه مجازی ایندی کار در پیست ایندیاناپولیس 500 است:

من دوست دارم که شرکت کنم ولی تصمیمم 100 درصد نیست. من کمی در پیست‌های بیضی شکل iRacing با خودروهای ایندی کار مسابقه دادم. خیلی لذتبخش است ولی در هیچ رقابت بزرگی شرکت نکرده‌ام. من مطمئنم که پیست خیابانی از خیلی جهات آسانتر است و به چیزی که عادت دارم نزدیک تر است؛ به این خاطر که من هیچوقت در پیست‌های بیضی شکل رانندگی نکردم ولی خیلی از راننده‌های ایندی کار در این پیست‌ها رانندگی کرده‌اند و برایشان عادی است.

آن‌ها خیلی از نکات رانندگی در این پیست‌ها را می‌دانند و من نمی‌دانم. من نیاز دارم که با تیم مکلارن اَرو SP صحبت کنم. امیدوارم که بتوانم این فرصت را پیدا کنم.

ویراستار » انسیه صفری

یک دیدگاه

  1. آرشا

    1

    0

    جالبه بدونید تو پیست آستین تگزاس اختلاف تایم ماشین فرمول یک وایندی کار حدود پانزده ثانیه می باشد.