فرمول یک ایرانکیمی رایکونن قهرمان جهان فصل 2007 فرمول یک، که هم اکنون راننده تیم فرمول یک آلفارومئو است، این روزها به گفته خودش کاملا برایش طبیعی حساب می‌شود و قصد استفاده از شبیه‌ساز را ندارد و رانندگی واقعی را ترجیح می‌دهد.

این روزهای قرنطینه را چطور می‌گذرانی و آیا حوصله‌ات سر رفته؟

فوق العاده عادی، مانند قبلا در حال گذران زندگی هستم. تمام وقتم را با کودکانم سر می‌کنم و خوش شانس هستیم که می‌توانیم بیشتر زمان را در بیرون از خانه بگذرانیم. ما کارهای دستی و فعالیت‌های زیادی را انجام می‌دهیم. روزهای من خیلی سریع می‌گذرند.

در مورد مسابقات آنلاین چه فکری می‌کنی؟ خیلی از رانندگان هستند که در این مسابقات شرکت می‌کنند.

من اهمیتی نمی‌دهم، ترجیح می‌دهم که منتظر برای بازگشت به پیست واقعی باشم.

حال، کیمی رایکونن در دوران قرنطینه زمان بیشتری را برای فکر کردن در مورد آینده خودش دارد و در این مورد می‌گوید:

اول باید مسابقات شروع شود تا ببینیم که چه پیش خواهد آمد. برای من چیز زیادی تغییر نکرده است. تا آنجایی که از مسابقه دادن لذت می‌برم، ادامه خواهم داد. من بیشتر از هر وقت دیگری انگیزه دارم ولی من یقیناً نمی‌خواهم در آن مسابقات آنلاین شرکت کنم و برای بازگشت به پیست منتظر می‌مانم.

سباستین فتل و کیمی رایکونن

سباستین فتل و کیمی رایکونن

رفاقتی غیر ممکن با شبیه ساز

در فراری این طور نبود که من این مسئله را دوست نداشتم، شما به ایتالیا پرواز می‌کردید تا در شبیه ساز قرار بگیرید و این دقیقا دلیلی نبود که من این شغل را انتخاب کردم. شبیه سازها خیلی متفاوت از خودروی واقعی هستند.

پیدا کردن دوست در فرمول یک؟

برای من، سباستین(فتل) و آنتونیو(جیوویناتزی) دوستانم هستند. به جز این دو نفر، دیگر دوستان زیادی ندارم.

کیمی رایکونن به همراه همسر و دو فرزند خود در حال گذران قرنطینه در ملک شخصی خودش می باشد و به نظر می رسد که کاملا می داند که دارد چه کاری را انجام می دهد.

ویراستار » انسیه صفری

5 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید