فرمول یک ایران – مدیر مرسدس، توتو ولف معتقد است که لوییس همیلتون لیاقت گرفتن دستمزدی چشمگیر دارد. مذاکرات در این رابطه در طول همین ماه ادامه خواهد داشت.

قراداد 40 میلیون پوندی لوییس همیلتون این فصل به پایان می رسد اما قرارداد جدید دستمزد بیشتری را به همراه دارد و ممکن است به عدد فوق العاده 60 میلیون پوند در سال هم برسد. توتو ولف معتقد است که با وجود تاکید اسپانسرشان، دایملر بر کاهش هزینه ها، لوییس همیلتون لیاقت دریافت دستمزد بیشتر را دارد:

باید به این مورد احترام بگذارید که او یک سوپراستار مسابقات است و در حال حاضر هم در اوج توانایی و در اوج حرفه اش است. او تا ابد نمی‌تواند در این جایگاه باشد و دستمزد چشمگیر دریافت کند.

ما به این مورد احترام می گذاریم و به همکاریمان در داخل و خارج پیست هم احترام می گذاریم. در طرف دیگر هم لوییس همیشه به این مورد که ما مرسدس هستیم و برخی قواعد مالی داریم احترام می گذارد.

شرایط مالی هیچوقت برای ما مسئله نبوده است. قبلا بیشتر در مورد آزادی ها و پروژه ها مذاکره می کردیم. ما باید چیزی را در نظر بگیریم که بیشترین عملکرد از طرف او را به همراه داشته باشد.

ما بهترین شخص برای تعیین خط های شنبه و برای رقابت های یکشنبه را می خواهیم و من همیشه روی این موضوع تمرکز می کنم.

لوئیس همیلتون - چین 2019

لوئیس همیلتون – چین 2019

6 دوره قهرمان جهان پس از اینکه اکثر تعطیلات خود را در آمریکا گذراند، باید به مرکز مرسدس برگردد.

مرسدس می خواهد روی ماشین جدید خود تست هایی انجام دهد که البته در فضای خصوصی خواهد بود. این تیم طرح امسال ماشین خود را در رویال کلاب لندن به نمایش گذاشت و روز 25 بهمن هم رونمایی اصلی صورت خواهد گرفت.

مرسدس یک قرارداد 5 ساله با INEOS ثبت کرده است که نشان دهنده علاقه آنها به ماندن در فرمول یک و رد شایعه خروج تیم فرمول یک مرسدس از رقابت ها است.

10 دیدگاه

 1. Erfan24

  8

  1

  چقدر اين توتو با شعوره و البته با سياست ميدونه كه براي ٢٠٢١ راننده با تجربه ميخواد و گزينه زياديم روي ميز نداره يه فتله كه با توجه به شرايط انتخاب لوييس عاقلانه ترين كاره و از دست دادن لوييس بيشتر از چيزي كه فكر ميكنيد براي مرسدس گرون تموم ميشه (علاقه شخصي توتو به لوييسم اضافه كنيد همچنين علاقه اين اسپانسر جديده به لوييس) با اين اوصاف مطمئنن دادن دستمزد نجومي به لوييز كار هوشمندانه ايه. البته همه ي اين معادلات ميتونه در حين مسابقات بهم بخوره براي همين تيما سعي ميكنن قبل شروع فصل قراردادشونو با رانندشون ببندن اگه لوييس تمديد كنه فراريم راهي جز تمديد نداره حتي اگه فتل عملكرده خوبي نداشته باشه .. نميخوام زياد دراماتيكش كرده باشم اما يك درصد ممكنه همه ي اين داستانا سيا بازي هميلتون و توتو براي بهم زدن رابطه بينوتو فتل بوده باشه( البته رابطشون خيليم خوب نبوده) جوري كه فتل به ردبول تقاضاي برگشت ميده و ميدونن كه دست فراري بستس و بايد با فتل تمديد كنه …

 2. siamak

  5

  1

  بالاخره همیلتون علاوه در پیست مسابقه نشان داد که در چانه زنی برسر دستمزد سالانه اش هم پیروز میدانه ، باریکلا !!
  خوشبختانه نقل و انتقالات با بستن همیلتون و مرسدس و همینطور فتل با فراری ختم به خیر شد .
  از همین حالا برای هفته آخر اسفند و شروع مسابقات لحظه شماری میکنم .

 3. Mahmood.gh

  5

  0

  همون همیشگی??
  توتو ولف اشتباه میکنی لوییز راننده نیست پولتون دارین حروم میکنید
  با ماشینی ک دارین هرکی از تو کوچه هم پیدا کنی میتونه قهرمان جهان بشه اگه باور نداری با چندتا از بچه ها مشورت کن تا متوجه شی

 4. Wwe.f1.77

  2

  4

  به نظرم لیاقت((مکس)) که یه قرارداد 80 ملیون ببنده به خاطر اینکه هم جوان هم آینده فرمول یک وتیم می تونه بیمه بکنه تا15 سال.. نه یه راننده 36 ساله که معلوم نیست توی اوج باشه یا نه..که به نظرم خیلی وقت که تمام شده

 5. Wwe.f1.77

  1

  3

  آقا فقط طرفدارهای ((مکس)) ببخشد. گوشی م قدیمی بود. بعد فقط یه نفر لیاقت ش داره که قرارداد بزرگ ببنده اون هم(مکس) هست به خاطرجوانی وآینده فرمول یک بودن که حالاحالاها مثل (مکس) نیست ونمیاد. تنها کسی که می تونه رکورد مایکل بزنه همین (مکس) هست

 6. Mahmoud

  3

  0

  فکر کنم همیلتون چون میدونه برای 2021 خیلی به یک راننده ی باتجربه نیاز دارن داره مرسدسو تحت فشار میزاره که قراردادشو ببره بالا. به هرحال حقشم هست راننده ی قویی هست.

دیدگاه خود را بیان کنید