فرمول یک ایران – مدیر تیم فرمول یک مرسدس، توتو ولف بیان کرد که کناره گیری مرسدس از فرمول یک مطمئنا تصمیم خوبی نیست و هرگونه شبهاتی که این روزها در مورد خروج مرسدس از فرمول یک مطرح شده بود را رد کرد.

تیم فرمول یک مرسدس، با شروع دوران هایبرید از سال 2014 به فرمول یک تسلط کامل پیدا کرده است و حال با توجه به تغییر قوانینی که در سال 2021 قرار است اعمال شود شایعاتی در مورد ادامه حضور این تیم در فرمول یک مطرح شده است که حال مدیر این تیم توتو ولف نظر خود را اینگونه بیان می کند:

تمام اعداد و آمار و ارقامی که از طرف، مخاطبین، بینندگان تلویزیون، فضای دیجیتالی، سرمایه گذار ها در حال رشد هستند. من فکر می کنم که این ورزشی است که حتی با قانون سقف بودجه نیز رو به رشد باشد. مطمئنا چالش هایی به وجود خواهد آمد در مورد پیوستن به ورزش که برای ارزش فرنچازیمان نگران کننده است. ترک کردن ورزش اکنون مطمئناً کار صحیحی نخواهد بود مخصوصا از دید تجاری که فعلا در حال تبدیل شدن به فرصت جدیدی است. آیا باید به دنبال تیم های جدیدی باشیم؟

اگر با یک پایه ای قدرتمند احتمال پیوستن به صف رقابت باشد، برندهای بزرگ چرا نباید این بحث را باهم داشته باشند؟ ولی فکر می کنم که همه ما 10 تیم باید به عضو بودن در این تجارت محدود افتخار کنیم. ما باید در مورد فرصت ها و موقعیت هایی که برایمان پیش میاید هوشیار باشیم و تمرکز کنیم تا بتوانیم یک تجارت خوب برای همه بسازیم.

9 دیدگاه

 1. 33🦁Ali

  2

  6

  آره توتو ولف عزیز چرا باید از فرمول وان برید وقتی که مکس داره میاد تو تیمتون دیگه کلی طرفداراتون و تبلغاتتون وسیع تر میشه و سرمایه دارتر میشید ..صاحب این برند اسم خانمش مرسدس بود و خودش بنز که گذاشت مرسدس بنز .. بازم حیفش پیست آلمان با این همه اعتبارش نیست از سال آینده که لباسهای کلاسیک بپوشن?

   • Arash

    2

    0

    ARAShnse83 بهت خوش آمد میگم عزیز
    ولی درسته مرسدس درآمدش از چنین راهی بدست نمیاد این پول تو جیبی خوده توتو ولف هم نیست
    ولی درآمد بیشتر میکنه شاید ناچیز ولی بیشتر میکنه
    این میتونه یک سری طرفدار بیشتر هم بیاره که اینم میشه درآمد بیشتر
    مثلا از هلند فقط مکس هست به خاطر هلندی ها میگن ما یک راننده درجه یک داریم توی یک تیم برتر چرا نریم ؟؟

 2. Arashnse83

  7

  2

  درود خدمت دوستان من کاربر جدید سایت هستم
  از سال 2009 با سباستین فتل طرفدار فرمول یک شدم
  تا الان مطالب مربوط به فرمول وان از سایت رسمی خود اف وان پیگیری میکردم ولی یک چند روزی هست توی گوگل سایت فرمول یک ایران رو دیدم واقعا خوشحال شدم سایت فارسی زبانی هم وجود داره درباره فرمول یک و دیگر سر رشته های موتور اسپورت

 3. Mohammad.gh

  0

  0

  بهترین خبر برای فرمول یک قطعا موندن مرسدسه، رفتنش هم واسه فرمول یک و هم واسه همه رقباش ضرره
  واینکه سید داداش! فرنچایز چیه آخه برادر؟!! بگو حق امتیاز یا حق تجاری سازی

دیدگاه خود را بیان کنید