Register

نوزده − سیزده =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایراندنیل ریکاردو، راننده تیم رنو، اذعان می‌کند که تعطیلات تابستانی بسیار برای رنو خوش موقع بود و هدف او و تیم این است که در نیم فصل دوم 2019 عملکرد قوی‌تری داشته باشند.

رنو در حالی پای به این فصل رقابت‌های فرمول یک گذاشت که امیدوار بود رتبه چهارم فصل گذشته خود در جدول سازندگان را باز هم تکرار کند، اما پایداری ضعیف موتور، اشتباهات رانندگان و گاهی اوقات کم بودن سرعت آن‌ها باعث شده است که تا به اینجا در جایگاه ششم قرار بگیرند و 43 امتیاز کمتر از مکلارن داشته باشند.

ریکاردو نیز قراردادی عجیب و دو ساله با رنو به ثبت رساند و از ردبول به این تیم منتقل شد، اما اوضاع بر وفق مراد وی پیش نرفته است، به همین خاطر وی تصمیم دارد تا در نیم فصل دوم شرایط را به نفع خود تغییر دهد.

وی در مصاحبه با سایت کرش گفت:

نمی‌‌خواهم با لحنی منفی بگویم، اما این شروع مجدد برای همه خوب است، و گاهی اوقات شما احتیاج دارید تا کمی از بالا به قصیه نگاه، تا در واقع اتفاقات را بازنگری کنید.

دنیل ریکاردو و آنتونیو جیوویناتزی- گرندپری بریتانیا 2019

دنیل ریکاردو و آنتونیو جیوویناتزی- گرندپری بریتانیا 2019

دنیل ادامه داد:

به نوعی شما در حالت برو، برو، برو هستید، مخصوصا در آخر هفته‌هایی (مسابقاتی) که پشت سر هم هستند. در واقع شما عملکرد خود را مورد ارزیابی قرار نمی‌دهید و نمی‌گویید که درچه چیزهایی می‌توانم بهتر باشم، در چه مسائلی تیم می‌تواند بهتر باشد؟ همچنین برای من به شخصه ارزیابی عملکردم در 6 ماه اول کار با تیم جدیدم را در پی دارد.

نمی‌خواهم بگویم انتظارات، اما در شروع فصل سناریوهایی در ذهنم داشتم از آنچه که در فصل اتفاق خواهد افتاد.

الان می‌توانم ببینم آن‌ها تا چه حدی پیش رفته‌اند، و تلاش کنم تا بفهمم در چه زمینه‌هایی هم خودم و هم تیم می‌توانیم بهتر عمل، تا رو به جلو حرکت کنیم، و نگذاریم تا روزهایی مانند این روز [خروج در مرحله اول تعیین خط مجارستان] اتفاق بیافتند. این طور مسائل باعث می‌شوند کارهایی را انجام دهم که مثبت نیستند.

تعطیلات تابستانی برای ما خوب خواهد بود. مطمئن هستم که نیمه دوم فصل برای ما بهتر پیش می‌رود. ما فعلا فقط باید بالای سطح آب بمانیم و روحیه همه را بالا نگه داریم. می‌دانم که به آن نقطه می‌رسیم.

4 دیدگاه

 1. داریوش

  19

  10

  رنو انتخابی اشتباه بود
  برعکس ورزش های دیگه ، اینجا موفقیت اتفاقی نیست و حاصل کار و تلاش دسته جمعی و تکنولوژی برتر هست
  رنو این قابلیت نداره ، تا چند سال آینده هم صندلی خوبی برای دنی خالی نمیشه ، مگر اینکه اتفاق غیر مترقبه ای بیفته ( مثل کنار کشیدن سب )

  • THE MINDBLOWER

   21

   11

   دوست عزیز به مصاحبه هورنر درباره گسلی دقت کن که گفت 1 سال زودتر اومد به تیم یعنی ردبول میخاس واسه امسال یا نهایتا سال بعد دنی رو نگه داره و بعد ردش کنه بره که اون موقع دیگه سنش از اینی هم که هست بیشتر میشد و قطعا تیم برتر نمیرفت سراغش(الان هم نرفت ولی پارسال احتمالشو میدادن).در واقع دنی ریک اول خودشو از معادله ای که ردبول ریخته بود حذف کرد و بعد به بهترین تیم ممکن رفت.خروج از ردبول واسش اجتناب ناپذیر بود چون نمیخاستنش.

 2. آرشا

  14

  6

  چرا بعضی ها هنوز فکر میکنن سب زود میکشه کنار و بازنشسته میکنه خودشو??

 3. مهدی کوپایی

  9

  2

  رنو داره اشتباه می زنه
  نیسان اصلی ترین رقیب هوندا باهاش شریک هست اما…..