فرمول یک ایران – کریستین هورنر مدیر تیم ردبول بیان کرده است که انتظار یک عملکرد فوق العاده وحشتناک از مرسدس در این پیست را دارد زیرا که آنها در پیچ های سرعت پایین فوق العاده عمل می کنند.

پیست مجارستان می تواند پیستی فوق العاده باشد برای مرسدس تا اتفاقات ناگوار گرندپری آلمان را از خاطر ببرد. مرسدس در فصل 2019 به دلیل سیستم تعلیق خلاقانه خود می تواند عملکرد فوق العاده خوبی را در پیچ های سرعت پایین داشته باشد.

مدیر تیم ردبول، کریستین هورنر بیان کرده است که:

پیست مجارستان برایمان لذت بخش است اما عملکرد مرسدس در پیچ های سرعت پایین به طرز وحشتناکی خوب است و آنها مطمئنا رقیب سرسختی برایمان خواهند بود. عملکرد زیادی را از خودرویمان شاهد بودیم.

شاسی در حال بهتر شدن است، موتور نیز همین، بروزرسانی هایی را داریم که می تواند برایمان مفید واقع شود و در نیمه دوم فصل با دست پرتری به رقابت بپردازیم. قوانین امسال و سال بعد یکسان است پس هر چقدر که امسال یادبگیریم می توانیم سال بعد استفاده کنیم.

12 دیدگاه

 1. ARA$H

  19

  3

  اخ منم امیدوارم سب بتونه یک کاری کنه و امیدوارم فراری همه ی توانشو توی تمرینا رو نکنه تا تایمگیری یک حرکتی بتونن بزنن به امیدموفقیت در این مسابقه ولی با سه ویژگی
  1.هیجان
  2.رقابت هر چه بیشتر بین فراری و مرسدس (البته مرسدس دیگه گندشو در آورده یعنی چی مرسدس یک طرف طرف دیگه فراری و ردبول اخه مرسدس شما دارین چیکار میکنین البته به طرفدارای مرسدس باید یک تبریک گفت چون هرچی تیما ماشین تقویت میکنن تازه می رسن به وضعیت فعلی مرسدس ولی باز مرسدس یک اپدیت میزنه که باز تا کی برسن به اون ) و ردبول
  3.سکو برای سب فقط امیدوارم چندتا اتفاق براش نیوفته ( 1.ماشین خراب ندن بش 2.باز استراتژی ابلهانه ندن 3.گاراژ امیدوارم یک کاری کرده باشن هر چند برای فراری پیت استاپ فقط بالای 2.5 ثانیه عادت شده )

 2. Amir MH

  23

  7

  همه عاشقای فرمول یک میدونن مرسدس ها قدرت و عملکرد و بالایی دارن ولی این صحبت ها قبل از مسابقه یه نوع سیاسته که وقتی مسابقه تموم شد باختن بگن من قبلش گفته بودم و اگر هم بردن ادعا کنن کار خیلی بزرگی انجام دادن‌.این فقط تو تیم ردبول نیست تو همه ی تیم ها هست .با احترام به طرفداران تیم رد بول

 3. Mehrdad

  19

  1

  فراری تیم سوم باید باشه روی کاغذ در این پیست
  خداکنه ردبول بین مرسدس ها باشه باز 1-2 مرسدس نبینیم مسابقه جذابی شه

 4. E46-M3

  11

  0

  ببین فراری چقدر داغون شده که ردبول حریفشو فقط مرسدس میبینه و فراری را هیچی حساب نمیکنه،وضع این روزهای فراری آدمو ناراحت میکنه،امیدوارم فراری با یه میدیریت خوب به روزهای اوجش برگرده

 5. محمد.ج

  7

  0

  والا توی این فصل فراری تیم سومه. تنها تیمی که برد نداشته فراری هست. ردبول اگر اسیر گسلی نبود الان حتما توی رتبه بندی تیمی هم از فراری بالاتر بود.

دیدگاه خود را بیان کنید