فرمول یک ایران – اسپانسر و سرمایه گذار تیم ردبول یعنی استون مارتین، بیان کرده است که اگر هوندا نخواهد بعد از 2020 ادامه دهد، آنها آماده اند که جای آنها را پر کنند!

خودرو ساز لوکس بریتانیایی که از سال پیش حامی مالی تیم ردبول بوده و فعلا در حال همکاری با این تیم برای ساخت ابرخودرو های خود از جمله والکری می باشد، اذعان کرده است که آنها در حال آماده سازی موتوری طبق قوانین 2021 هستند و در صورتیکه هوندا نخواهد با ردبول ادامه دهد آنها آماده هستند که این فضای خالی را پر کنند.

اندی پالمر مدیر استون مارتین در سیلورستون در مصاحبه ای گفت:

آیا منِ سرمایه گذار دوست دارم که بیشتر از یک حامی مالی در فرمول یک باشم!؟ بستگی دارد.

تنها فضای ممکن برای استون مارتین مطمئنا موتور می باشد که آن هم بستگی به این دارد که آیا هوندا به توسعه شرایط کنونی ادامه خواهد داد یا نه. مطمئنا آن ها سرمایه و علم خیلی بیشتری نسبت به ما دارند؛ من فکر نمی کنم که الان که رابطه فعلی هوندا و ردبول وجود دارد ما اعلام وجود کنیم.

ما با این شرایط و رابطه فعلی بسیار خوشحالیم و دوست داریم که ادامه یابد. اما هیچکس به طور دقیق نمی داند که قوانین بعد از 2021 چطور خواهد بود و چه کسانی مایل به شرکت در آن سالها باشند. از این لحاظ ما آمادگی خود را حفظ می کنیم ولی امیدواریم که هوندا با تیم ادامه دهد. تمرکز فعلی ما نیز فعلا روی توسعه والکری، والهالا، سری ونکوییش و مسائل مرتبط با مسابقه استقامتی لمانز می باشد.

استون مارتین والکری

استون مارتین والکری

یک نسخه مسابقه ای از والکری ساخته خواهد شد تا در سری هایپرکار مسابقات استقامتی شرکت کند، ردبول نیز خواهان شرکت در این پروژه استون مارتین می باشد و پالمر نیز هیچ نقطه پایانی در رابطه استون مارتین و ردبول نمی بیند و بیان می کند:

من فکر نمی کنم که ما هیچ نقطه پایانی را فعلا با آنها داشته باشیم. ما تا زمانی که آنها به مسابقه دادن ادامه می دهند دوست داریم که این رابطه در این مسئله و مسائل دیگر که دو کمپانی را درگیر می کند ادامه داشته باشد، ما ادامه می دهیم.

7 دیدگاه

 1. Shabneshin

  17

  3

  بوی اصالت و شخصیت میده استون مارتین.دلم میخواست یکی مثل استون مارتین بره سراغ ویلیامز و این تیم قدیمی و استخوان دار را بالا بکشه.یعنی میشه؟

   • Ferrari .Italy

    6

    9

    خود استون زیرمجموعه فولکس واگنه فولکس واگن اگه بخواد با یه شرکت تو فرمول یک باشه اون استون نیست پورشست چون تو تموم مسابقات حضور داره

   • REZA.M

    10

    3

    “Ferrari .Italy”
    استون مارتین زیر مجموعه فولکس واگن نیست.
    ولی در مورد اینکه فولکس واگن با پورشه در مسابقه شرکت میکنه کاملا حق با شماست.
    اگه پورشه با یه تیم مستقل وارد اف وان بشه دهن مرسدس و فراری آسفالته.چون پورشه توی wec و لمانز دهن همه رو اسفالت کرد و شاهکاری به اسم 919 ساختن.

   • aryan261

    4

    0

    تا جایی که میدونم استون مارتین زیر مجموعه تاتاموتورز هند بود.
    اگر عوض نشده باشه البته

دیدگاه خود را بیان کنید