فرمول یک ایران – با توجه به تمام دردسرهایی که تیم هاس در این فصل داشت حال با نگرانی های زیادی پا به پیست پل ریکارد فرانسه گذاشته است. رانندگان این تیم باز هم در این پیست از عملکرد خودرو راضی نیستند و این تیم اصلا در شرایط ایده آلی قرار ندارد.

رومن گروژان در مصاحبه ای بعد از تمرین دوم بیان کرد:

به نظرم این بدترین جمعه ما در این فصل بود. در تمرین اول یک نشتی آب داشتیم. این اتفاق خوبی هست که شما یک خودرویی دارید که بالانس خوبی دارد و تنظیمات آن متناسب است اما چیزی که امروز متوجه آن شدیم این است که ما تا به یک خودرو ایده آل راخ بسیار طولانی داریم.

شرایط برایمان خیلی پیچیده شده است مخصوصا الان که اصلا دیگر آن بالانس و تعادل مناسب را نداریم. اما وقتیکه ما دور های طولانی را به ثبت رساندیم شرایط کمی امیدوار کننده تر شد. احساس می کنم که کمی شرم آور است که ما این همه زمان را برای شرکت کردن در تمرین از دست دادیم و شروع فوق العاده بدی داشتیم.

هاس VF-19

هاس VF-19

گروژان در مورد سطح جدید پیست فرانسه نیز این چنین اظهار نظر نمود:

سطح جدید پیست اصلا خوب نیست. سطح جدید بسیار لغزنده و غیر قابل پیش بینی می باشد به همین دلیل است که شما خودرو های زیادی را دیدید که در حال اسپین شدن بودند. شاید من در انتهای تمرین ها بتوانم به شرایط بهتری برسم و چسبندگی بیشتری را بسازم ولی دلم برای پیست سال قبل تنگ شده است.

4 دیدگاه

 1. Amir44

  8

  2

  اینکه گروژان میگه دلم برای پیست سال قبل تنگ شده یعنی آسفالت جدید ریختن امسال ؟
  عجب داستانی ! همه ی تیما به شدت توی پیچ های ۳ تا ۶ چسبندگی از دست میدادن
  حالا تعیین خط و مسابقه میتونی جالب باشه
  مخصوصا استارت !

دیدگاه خود را بیان کنید