فرمول یک ایرانلارنس استرول مدیر و مالک تیم اسپورت پسا ریسینگ پوینت طی مصاحبه ای بیان کرد که رویای موفقیت و کسب پیروزی برای این تیم را دارد و می خواهد آن را قدرتمندتر کند.

در سال گذشته تیم فورس ایندیا در شرایط بد مالی قرار داشت و اعلام ورشکستگی کرد که بلافاصله لارنس اقدام به خرید این تیم و سر و سامان دادن فوری به آن کرد. خرج های استرول فقط به معنی تسویه حساب ها و حل مشکلات نبود بلکه وی به دنبال پیشرفت و توسعه ماشین خود بود. لارنس گفت:

ابتدا به دنبال پایداری امور مالی خود بودیم و بعد به مهندسین امکانات لازم برای پیشرفت ماشین را بدهیم. الان می خواهیم در همان میانه جدول رقابت کنیم و به دنبال رده چهارم جدول سازندگان هستیم.

در دراز مدت به دنبال تبدیل شدن به یکی از برترین تیم ها و کسب پیروزی هستیم.

لارنس استرول و اوتمار سافنور

لارنس استرول و اوتمار سافنور

اما تیم سال ۲۰۱۹ را با نوعی عقبگرد و پسرفت آغاز کرده و تنها ۴ بار در بین ده راننده برتر بوده و امتیاز گرفته که بهترین آن رده ششمی سرجیو پرز در باکو بود. استرول افزود:

در سال ۲۰۱۸ تیم بودجه اندازه کافی برای ساخت ماشین نداشت. می دانستیم چند مسابقه اول سخت خواهد بود ولی می خواهیم سریع تر از هر تیمی پیشرفت کنیم. شاید پیشرفت مان به اندازه تیم های برتر نباشد اما می خواهیم تا جایی که امکان دارد سریع پیشرفت کنیم.

فعلا شرایط طوریست که در جدول سازندگان تیم اسپورت پسا ریسینگ پوینت در رده پنجم و پشت سر مکلارن قرار دارد.

 

12 دیدگاه

 1. شاهین

  20

  2

  استرول واقعا در حد اف وان نیست. واقعا حیفه که یکی مثل اکون یا ورلاین صندلی نداشته باشن ولی این بشر به واسطه پول توی اف وان باشه

  • Saeed

   10

   3

   نمیدونم چرا راننده هایی ک تو سطح پایه موفقن تو فرمول یک انقد افتضاح میشن!؟

   لنس استرول قهرمانی فرمول سه داره

   جولین پالمر و وندورن و گسلی و گروژان و مالدونادو هم فرمول دو

   برعکس امثال فتل و فرشتپن ک تو سطح های پایه خوب نبودن واقعا عالی عمل کردن تو فرمول یک

   ینی بجز همیلتون و لکلرک و هالکنبرگ و رزبرگ واقعا هیچکدوم از راننده های موفق فرمول دو و سه عملکردشون تو سطح اول بالا نبوده

   • Akbar (Ghasemi)

    15

    1

    فتل و ورشتپن توی فصل های ابتدایی حضورشون تو رده های پایه اونقدر درخشان بودن که خیلی سریع به اف1 اومدن و اگه پایه میموندن هم قطعا خوب کار میکردن… یه چیزی هست اونم استعداد و سرعت خام و ذاتیه که اینکاره ها زود تو بعضیا پیداش میکنن

   • Saeed

    7

    0

    اکبر جان مطمئنم خودت هم میدونی ک فتل سال 2005 تو فرمول سه از همیلتون و سوتیل شکست خورد

    سال 2006 هم از پول دی رستا

    بعنوان راننده تست سائوبر هم از تک فرصتش نهایت استفاده رو برد تا ب تورو روسو و دار و دسته هلموت برسه

    هر چند اونموقع هم ک تو فرمول سه قهرمان نمیشد تو ویلیامز و تمرین ها و تست های فرمول یک جولان میداد

    کلا کاریزماش ب سطح برتر میخورد از همون اولا👌

   • Muhammad-sv#5

    5

    2

    اینو هم فراموش نکنیم ماشین فتل تو 2014 10 بار خراب شد و گرنه سومی اون سال واسه فتل بود

   • Mr.FoX

    2

    0

    دلیل اینکه این سال ها کمتر راننده ای می‌تونه پیشرفت داشته باشه تو فرمول یک دلیلش حس ماشین و رانندگی راحت ترش نسبت به سال های قبل هست ماشین های امروزی راننده هایی که تجربه بالایی داشته باشن تا بتونن با ستاپ مناسب و علم رانندگی که قبلاً تو فرمول یک جمع کردن بتونن موفق بشن کمتر راننده ای مثل مکس و چارلز پیدا میشن که بتونن خودشون رو سریع با ماشین وفق بدن نمونه اش گسلی راننده ای با استعدادی که هنوز استایل خودش رو با ردبول پیدا نکرده و داره دست و پا میزنم فعلا.

 2. Mr.FoX

  2

  1

  تیتر رو خوندم اولین ریکشنم یه پوزخند بود آخه اکون با اون ماشین که خیلی بهتر از امسال بود به زور تو بارون با مهارت خودش تونست یه سومی اونم تو تعیین خط بیاره بعد ایشون میخوان پودیم نه پیرووووووزی کسب کنن اونم با این ماشین جالبه

دیدگاه خود را بیان کنید