فرمول یک ایران – تیم فرمول یک ویلیامز امیدوار است که در آینده ای نزدیک در اواسط فصل 2019 از بروزرسانی های زیادی رونمایی کند که بتواند به افزایش عملکرد خودروی آنها کمک زیادی کند.

تیم ویلیامز به عنوان کندترین تیم فصل 2019 شناخته شده است اما بعد از گرندپری موناکو و عملکرد فوق العاده جورج راسل که منجر به کسب رده پانزدهم شد به همراه رابرت کوبیتسایی که جلوتر از آنتونیو جیوویناتزی مسابقه را به اتمام رسانید حال انرژی زیادی در این تیم ایجاد شده است.

رانندگان ویلیامز - استرالیا 2019

رابرت کوبیتسا و جورج راسل

کلر ویلیامز مدیر تیم فرمول یک ویلیامز در مصاحبه ای اینگونه اظهار نظر کرده است:

کمی امید در دل تیم زنده شده است، بروز رسانی هایی در راه است اما ممکن است که به سرعت از راه نرسند چون همه ما آگاه هستیم که تقویت و بهبود خودرو یک مسئله زمانبر است. فعالیت های شبانه روزی زیادی در ویلیامز شکل گرفته است که به هرچه بهتر شدن تیم کمک کند اما فعلا این فعالیت ها نمی توانند خود را نشان دهند.

تیم ایرودینامیک ما دارد تمام تلاشش را می کند تا بتواند بهترین نتیجه ها را از آزمایش هایی که در تونل باد تهیه می شود را به شکل بروزرسانی هایی برای تیم آماده کند در واقع ما آماده هستیم که در هفته ها و ماه های آتی بروزرسانی هایی را بیاوریم که تاثیر عملکردی فوق العاده زیادی را روی خودروی ما می گذارد.

این تغییرات به احتمال زیاد در اواسط فصل رخ می دهند. فرمول یک همیشه یک روند تکاملی را داشته است و ما هیچوقت این نگرش را نداشته ایم که از تلاش برای بهتر شدن منصرف شویم، چون با این کار عملا خودروی سال بعد خود را در خطری بزرگ قرار می دهیم.

2 دیدگاه

 1. بهروز

  20

  2

  استارت هیرو :))) بشین تا بر بخیزه :))

 2. Spartan

  17

  0

  جالبه و خبر خوبیه
  اما تا حالا که خطر بقای خودشون رو جدی احساس نکرده بودند بودجه زیادی اختصاص نداده بودند اما حالا میخوان پیشرفت کنند