موتو‌جی‌پی ایرانآندره دویزیوسو، موتورسوار ایتالیایی دوکاتی، روز دوم تست رسمی سپانگ 2019 را در جایگاه چهارم به اتمام رساند.

او و هم‌تیمی‌اش، دنیلو پتروچی، کل روز دوم را به شبیه سازی مسابقه‌ای پرداختند. حاصل 60 دور دویزیوسو مکان چهارم در جدول و ثبت زمان 1:59.562 بود که این نتیجه‌ی خوبی برای دوکاتی در روز دوم است.

نکته‌ی مهمی که باید درباره‌ی آن در مورد دوکاتی در نظر گرفت، همکاری تیمی دو موتورسوار آن‌ها بود که با کمک یکدیگر شبیه‌ سازی مسابقه را انجام دادند.

آندره در این باره گفت:

در مورد امروز راضی‌ام. ما در جهت درستی برای یک تست گام برداشتیم زیرا این اولین تست بعد از تعطیلات می‌باشد و بسیار مهم است که روی غلطک بیافتیم . بر روی جزئیات کار کنیم، مثل مسابقه. با دنیلو شبیه سازی خوبی انجام دادیم، 10 دور ابتدایی و سپس 10 دور با همان تایرها. سعی کردیم شرایط مسابقه را شبیه سازی کنیم و فکر می‌کنم این بهترین روش برای انجام تست می‌باشد، این بسیار خوب است.

هر باری که ما این تست را انجام می‌دهیم بازخوردش شفاف‌تر می‌شود و این بسیار مهم‌تر از این است که شما بارها برای 4 یا 5 دور از گاراژ خارج شوید. پس خوب بود، سرعت واقعا خوبی داشتیم اما فکر می‌کنم شرایط نسبت به مسابقه‌های فصل پیش بهتر شده است. اساس و پایه‌ی موتور خوب است، چیز خاص و بزرگی برای مقایسه در مورد موتور جدید نداشتیم به همین دلیل داریم بر روی بعضی جزئیات و ریزه کاری‌ها کار می‌کنیم تا آن‌ها را بهبود بخشیم.

آندره دویزیوسو - اولین روز تست پیش فصل موتوجی پی 2019 در سپانگ

آندره دویزیوسو – تست پیش فصل موتوجی پی 2019 در سپانگ

وقتی از آندره در مورد اینکه آیا می‌شود این موتور را پیشرفت داد، پرسیده شد اینگونه پاسخ داد:

همیشه بسیاری از چیزها هستند که شما می‌توانید آن‌ها را ارتقا ببخشید. هنوز 100% راضی نیستم، در حال کار کردن در راه درستی هستیم، در مسیری خوب، احساس خوبی داریم، اما شما می‌دانید که رقبا بسیار قوی هستند پس هیچوقت [کار کردن] کافی نیست.