فرمول یک ایرانمکس ورشتپن می گوید که از سوالاتی که درباره ی تغییر استایل رانندگی اش برای موفقیت در فرمول یک مطرح می شود، بسیار خسته شده است.

راننده ی هلندی هنوز بدنبال یک مسابقه ی بدون دردسر در فصل 2018 است و همین باعث شد تا در کنفرانس خبری مونترال از او درباره ی تغییر رویکردش سوال شود.

اما راننده ی جوان ردبول اینبار روی خوشی به سوالات نشان نداد و متذکر شد که او هیچ روشی از رانندگی اش را تغییر نخواهد داد:

از همه ی نظراتی که درباره ی تغییر رویکردم مطرح می شود بسیار خسته ام.

من هرگز این کار را نخواهم کرد، این [رویکرد] مرا به جایی که در حال حاضر هستم رسانده و پس از مسابقه زمان مناسبی برای حرف زدن نیست.

بنابراین همه کسانی که این نظر را دارند، به آن گوش نخواهم داد. من فقط کار خودم را انجام می دهم.

البته چند اشتباهی داشتم، به خصوص در موناکو و چین اما ادامه دادن صحبت ها درباره ی این مسابقات منطقی نیست.

من واقعا از آن خسته شده ام. اینگونه احساس می شود که سوال بهتری آن بیرون نیست که بپرسید به غیر از اینکه چه اتفاقی در مسابقات گذشته رخ داده است.

من مطمئن هستم می توانم همه چیز را عوض کنم. سرعت در هر آخر هفته و مسابقه وجود دارد.

مکس ورشتپن و سباستین فتل - مسابقه گرندپری چین 2018

مکس ورشتپن و سباستین فتل – مسابقه گرندپری چین 2018

خبرنگار دیلی میل همچنین از ورشتپن پرسید که چرا او تعداد زیادی تصادف در فصل جاری داشته است و راننده ی ردبول با عصبانیت پاسخ داد:

نمی دانم.

همانطور که در آغاز این کنفرانس مطبوعاتی گفتم، من واقعا از این پرسش ها خسته شده ام. فکر می کنم اگر کمی دیگر [چنین سوالاتی] را دریافت کنم، با سر به یک نفر ضربه خواهم زد.

14 دیدگاه

 1. ايزديار

  35

  10

  دو خط آخر

  اگر کمی دیگر [چنین سوالاتی] را دریافت کنم، با سر به یک نفر ضربه خواهم.

  هلند، شاخ،نماد ردبول، گاوووووووو

  كلا همه چيش بهم مياد

 2. ferrari fan

  19

  3

  اخه یکی دوتا نبوده کی تا حالا یه اشتباه رو دوبار انجام میده به همه هم زده از لوییس بگیر تا سب یکم باید از تهاجمی بودن دست برداره

 3. Mahmoud

  17

  4

  من فکرمیکنم اون میخواد روش رانندگیش رو تغییر بده اما بلد نیست یعنی براش قابل تصور نیست جور دیگه رانندگی کردن??

 4. mehdi vettel

  41

  7

  رسما رد داده
  .تو شش مسابقه امسال هشت خطا تاثیر گذار داشته
  1-اسپین شدن تو استرالیا
  2-برخورد با دیواره پیست تو تعیین خط بحرین
  3-برخورد با همیلتون تو بحرین
  4-برخورد با فتل تو چین
  5-خوردن به دیواره پیست تو تمرینات باکو و داغون کردن ماشین
  6-برخورد با دنیل ریکاردو تو مسابقه باکو
  7-از دست دادن بال جلو تو اسپانیا به خاطر بی احتیاطی
  8-برخورد غیر ضروری تو تمیرن سوم موناکو و از دست دادن تعیین خط
  تو تمام این موارد بدون شک مقصر اصلی مکس بوده ولی بازم احساس میکنه که نباید سبک رانندگیش رو عوض کنه ، قطعا نصف این اتفاقات برای هر کسی دیگه ای اتفاق افتاده بود فرمول یک رو تو خواب هم دیگه نمیتونست ببینه چه برسه به این که بازم طلبکار و از خود راضی باشه و از سیک رانندگیش بازم دفاع کنه
  حالا جالب تر اینکه این آقا قرار بود امسال قهرمان جهان بشه و سب و لوییس رو شکست بده ، برا نشون دادن اینکه این مقایسه چقدر میتونه مضحک باشه کافی عملکرد سب رو تو این شش مسابقه بررسی کنیم .
  تو شش مسابقه گذشته تنها اشتباه وتل قفل کردن لاستیک تو باکو بوده ، یعنی تو شش مسابقه گذشته چه تو تمرین چ تعیین خط و چه مسابقه فقط و فقط یک قفل کردن لاستیک اشتباه سب بوده ، البته تا حدودی برا لوییس هم چنین شرایطی وجود داره
  برا قهرمانی جهان چیزی که لازم هست ثباته نه هیچ چیز دیگه ای

 5. بهزاد زمانی

  12

  15

  بسیار کار بجایی میکنی برادر, زندگی خودت رو بکن با دیگرانم کاری نداشته باش, هروقت خودت نتیجه گرفتی باید تغییر کنی تغییر کن وگرنه گوش به حرف کسی نده

  • HaniCaspian

   8

   3

   میشه بفرمایید رو‌ چه حسابی اعتقاد به آینده درخشان مکس‌ ورشتپن دارید؟مهم ترین چیزی که مکس نداره ثبات در رانندگیه که باعث عدم پیشرفتش میشه…اگه صندلی ایشون رو مثلا استبان اوکون یا حتی شارل لکرک داشت معنی استعداد رو‌ بهتر متوجه می شدیم.

  • Mahmoud

   7

   2

   نامرد حالا نمیگه سرمو میکوبم به دیوار میخواد سرشو بکوبه به یه نفر توی خارج از مسابقه هم میخاد به اینو اون بزنه?

 6. بهزاد زمانی

  2

  8

  چرا همه علیه این جوان جبهه میگیرین؟ اگه مدیرای ردبول یک دهم بدبینی شمارو به این داشتند تا حالا 10 دفعه عذرش رو خواسته بودند. پس تا وقتی تیم داره, یعنی تمام این نتیجه گیریها غلطه, وقتی بی تیم شد هرچی خواستید بگید. قصاص قبل جنایت چرا میکنید؟

 7. M.Verstapen

  1

  1

  ورستپن عشقه. در ضمن این جسارتش و لغزشها تو مسابقاتو بزارین به حساب جوونی. فصل پیش ماشینش همش خراب بود این فصل هم تو اکثر تمرینات زمانش از ریکاردو بهتر بوده.مطمئن باشید ردبول عاشق چشم و ابروش نشده، استعداده بی شک.

دیدگاه خود را بیان کنید