فرمول یک ایراندنیل ریکاردو راننده ردبول با ابراز خورسندی ار بازگشت برندون هارتلی به ردبول اعلام کرد تسلیم نشدن و جنگیدن او باعث شد به جایگاهی که مستحقش بود برسد.

هارتلی پس ار خروج کویات و ساینز از تورو روسو شانس ورود به فرمول یک را پیدا کرد. او برای اولین بار در سن 18 سالگی شانس خوبی با ردبول داشت که موفق به به دست آوردن صندلی در فرمول یک نشد اما در نهایت در سن 28 سالگی جایگاه خود را در تورو روسو به دست آورد.

او پس از کنار گذاشته شدن توسط ردبول شانس خود را در مسابقات دیگری امتحان کرد و توانست در مسابقات استقامتی با تیم پورشه بسیار موفق شود. ردبول در سال 2017 برای بار دوم در مسابقات لمان به قهرمانی رسید و این شانس دوباره ای به هارتلی داد تا به همراه پیر گسلی برای تورو روسو رانندگی کند. ریکاردو در مورد هارتلی چنین می گوید:

من فکر می کنم عامل تعیین کننده برای برندون استقامت او بود. او عضوی از خانواده ردبول بود و کنار رفت پس شانس خود را در دیگر مسابقات امتحان کرد و همیشه در تلاش بود تا باز گردد او شرایط سختی را پشت سر گذاشت و همیشه به دنبال شانسی برای رانندگی بود. او عضو خانواده ثروتمند یا چیز دیگری نبود او برای خود فرصتی ایجاد کرد و ردبول به او فرصت دوباره داد. من الان فکر می کنم او بسیار پخته تر شده است و الان می تواند به خوبی در فرمول یک با مشکلات بجنگد.

یک دیدگاه

  1. Ssj 110

    8

    0

    28 سالشه !!!!!!!!!
    کمتر فکر میکردم.