Register

یک × پنج =

A password will be e-mailed to you.

موتوراسپورت ایران – امروز مروری خواهیم داشت بر مسابقات نسکار کاپ، نسکار ایکس‌فینیتی و WRX که در هفته گذشته برگزار شد. با F1iran همراه باشید.

نسکار ایکس‌فینیتی: رایان بلینی قهرمان دوور 2

در دومین مسابقه برگزار شده در شهر دوور ایالات متحده، رایان اشتباه مسابقه نخست خود را تکرار نکرد و با فاصله 4.8 ثانیه‌ای با جاستین آلگایر به پیروزی رسید. ویلیام بایرون، دنیل همریک، برنان پول، مت تیفت، دنیل سوآرز، کول کاستر، الیوت سدلر و برندان کافن به ترتیب در جایگاه‌های سوم تا دهم قرار گرفتند.

نسکار-ایکس-فینیتی-رایان-بلینی

رایان بلینی

نسکار کاپ: “هیولای دوور” چیس الیوت را قورت داد!

138 دور رهبری برای الیوت کافی نبود، چراکه در پایان کایل بوش به پیروزی رسید؛ آن هم تنها با فاصله 0.357 ثانیه. جیمی جانسون، مارتین تروکس جونیور، کایل لارسن، کلینت بویر، دیل ارنهارت جونیور، دنیل سوآرز، جیمی مک‌مورای و برد کسلوفسکی سوم تا دهم شدند. در مسابقه قبلی که در این پیست برگزار شد، بوش تنها به رده شانزدهم قناعت کرده بود و بنابراین با دومین حضورش در دوور توانست یک نتیجه فوق العاده را کسب کند.

چیس-الیوت-نسکار-کاپ

چیس الیوت

WRX: بالاخره نوار پیروزی‌های کریستوفرسن قطع شد

اما نه توسط پیروز مسابقه! چراکه کریستوفرسن به جهت تصادفی که در نیمه نهایی برایش پیش آمد به رده ششم بسنده کرد و دیگر به فینال نرسید. به همین جهت ماتیاس اکستروم بعد از 5 ماه به یک پیروزی شیرین رسید. تیمی هنسن، توماس هیکنن، پیتر سولبرگ، نیکلاس گرانهلم و کوین هنسن به ترتیب از خط پایان گذشتند.

ماتیاس-اکستروم-WRX

ماتیاس اکستروم