فرمول یک ایراننیکو روزبرگ راننده ی تیم مرسدس و دارنده ی جایگاه اول جدول راننده های سال جاری برخلاف شایعات مبنی بر انتقال او به فراری اذعان داشته که در مرسدس خوشحال تر از همیشه است و تمام تمرکز او بر ادامه ی فصل است.

نیکو روزبرگ بهترین شروع ممکن را داشت و چهار رقابت اول فصل را با پیروزی پشت سر گذاشت اما در دو رقابت بعدی یعنی اسپانیا و موناکو عملکرد خوبی نداشت در اسپانیا حذف شد و در موناکو هفتم.

این چیزی نیست که ما دربارش فکر می کنم این قضیه ذهنمو درگیر نکرده نه قبل از این آخر هفته و نه بعدش و نه هیچ وقت دیگه من در مرسدس خوشحالم و مرسدس هم از من راضی ـه مطمئنم سال ها در مرسدس می مونم.

صدرنشین جدول راننده ها حالا 24 امتیاز از هم تیمی اش لوئیس همیلتون جلو تر است همیلتونی که موفق شد این اختلاف را بعد از پیروزی در گرندپری موناکو بسیار کم کند و پس از این که همیلتون به بستن یک قرارداد طولانی مدت با مرسدس علاقه نشان داد حالا مرسدس به دنبال بستن قراردادی مشابه با روزبرگ است.

4 دیدگاه

  1. سجاد

    0

    0

    آره نیکو عزیز.تو باید بمونی.چون آلمانی هستی و تیمت هم مال کشور خودته.اون همیلتون مافیا باید بره.انگلیسیو چه به آلمانی جماعت.تا اون تو تیم باشه حقتو میخورن

دیدگاه خود را بیان کنید