فرمول یک ایران – قهرمان سه دوره از رقابت های فرمول یک ، لوئیس همیلتون مصاحبه ای در خصوص انتقال وی به فراری انجام داده است و گفته است که اگر زمانی قراردادش با مرسدس به اتمام برسد فراری گزینه فریبنده ای است اما در حال حاضر همیلتون به دنبال این انتقال نیست:

بدون شک از زمانی که فرمول یک را دنبال می کردم یک ماشین قرمز و فوق العاده در مسابقه می دیدم.

یک فراری چه خودروی جاده باشد چه خودروی فرمول یک بی نظیر است و با حس تعصب ایتالیایی فوق العاده تر نیز می شود اما من از 13 سالگی با مرسدس هستم بیشتر از اکثر راننده های همسن خودم.

من واقعا به فراری و جایگاه فعلی سباستین فتل نگاهی ندارم اما در آینده قطعا صندلی فراری را می خواهم.

به تیمم می نگرم ، تیرهای نقره ای!و فکر می کنم که من بخشی از تاریخ این تیم هستم تاریخی که قطعا بعد از من نیز راهی طولانی خواهد داشت و من می خواهم همچنان بخشی از این تاریخ بمانم و بعد از بازنشستگی نیز در ایجاد این تاریخ سهمی داشته باشم.

وقتی شما به سر استرلینگ ماس و دیگر اسطوره ها می نگرید که همچنان در سن بالا با مرسدس هستند متوجه می شوید که با برند کل زندگیتان هم قدم هستید و من به این دلیل عاشق مرسدس هستم.

آن ها شما را زیر بال های خودشان می گیرند و شما تا ابد بخشی از آن هستید و من نمی توانم خودم را زمانی تصور کنم که بخشی از مرسدس نیستم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

 1. hamze

  0

  0

  ورشتاپن بياد فراري، باز يه چيزي
  اما هميلتون اصلا گزينه خوبي براي فراري نيست.
  اينم که مرسدسها سريع شدن به لطف مهندساشونه،
  چيزي که فراري بنظر مياد، عقب افتاده، البته چاشني بدشناسي هم اضافه کنيد.

 2. محمد زهیری

  1

  0

  راننده های تیم فراری به غیر از رانندگی بسیار خوب باید از ویژگی های شخصیتی خوبی برخوردار باشند که همیلتون فاقد چنین ویژگی هستش و خیلی حاشیه داره و شایسگی حضور تو فراری رو نداره . قهرمانی سال گذشتش و موفقیتش از 2014 تا به حال به خاطر موتور مرسدس ها هستش .

دیدگاه خود را بیان کنید