فرمول یک ایران – راننده ی ردبول دنیل ریکاردو پس از دور تعیین رده در مصاحبه ی خود گفته است که کسب پول پوزیشن تمام افکار او را در این آخر هفته برای خود کرده است و این مدت را با خوشحالی می گذراند.

ریکاردو که اولین پول پوزیشن دوران رانندگی خود را کسب می کند با ثبت دور 1 : 33 . 622 توانست 0.169 ثانیه جلوتر از روزبرگ قرار گرفته و پول پوزیشن موناکو ، ارزشمندترین پول پوزیشن سال را از آن خود کند.

از تمرین اول خوب بودم و توانستم افکارم را پس از گرندپری بارسلونا جایی که رانندگی خوبی به نمایش گذاشتم اما به حقم نرسیدم مرتب کنم من کاملا مطمئنم بودم که می توانم در این جایگاه قرار بگیرم و حس خوبی است که موفق به انجام این کار شدم و این حس تمام افکار آخر هفته ی مرا مال خود کرده است.

وی همچنین درباره ی استراتژی لاستیکش افزود

نقشه ی ما استفاده از لاستیک التراسافت در Q2 بود تا حداقل برای یک دور خوب تلاش کنیم اما ما وقت زیادی داشتیم تا ببینیم سوپرسافت چه می کند اما این بیشتر شدن چسبندگی را مدیون الترا سافت هستیم که مخصوصا در Q3 خیلی خوب عمل کرد الترا سافت باعث میشود انتخاب های بیشتری داشته باشیم و بتوانیم چسبندگی را بیشتر کنیم و دور های خوبی را ثبت کنیم.

دیدگاه خود را بیان کنید