مجله خودرو ایران – به نظر می رسد این روزها نمی توان یک خودروی لوکس خرید و در کنارش، چیز لوکس دیگری از آن کمپانی نداشت! این صنعتی است که همه در آن پا گذاشته اند؛ از مرسدس که نامش را در همه جا(از آجرها تا هلیکوپترها) می توان دید تا آستون مارتین و پورشه که قایق اختصاصی ساخته اند. پاگانی پا را از این هم فراتر گذاشته تا بتوانید یک هواپیما هماهنگ با پاگانی هوایرا BC داشته باشید!

اینفینیتو و پاگانی هوایرا نامش اینفینیتو است و نتیجه دست کشیدن هوراشیو پاگانی بر روی کابین ایرباس هشت سرنشینه ACJ319 neo jet است. هر کسی که با پاگانی آشنایی داشته باشد، می داند که خودروهای هوراشیو آمیزه ای از سرعت وحشتناک و دقت مثال زدنی است؛ و حالا که این مسائل به هواپیماها هم راه پیدا کرده، جا دارد از ایرباس هم تشکر کنیم.

درون اینفینیتو

 همانند پاگانی هوایرا، اینفینیتو از لباس سفارشی و و بسیار سبک وزنی از جنس کامپوزیت کربن-تیتانیوم یا کربوتانیوم استفاده می کند؛ البته این بار نه در شاسی، بلکه در هشت صندلی مسافر، دیوارها و میزهای غذاخوری!


شباهتها با هوایرا به اینها ختم نمی شود، نورپردازی “کروماترافی” همان است، سوییچها و دکمه ها به سان هوایرا از آلومینیوم ساخته شده اند و هر چیزی که لمسش کنید یا از جنس کربن است یا از بهترین چرم ممکن.
اما چیزی که تنها در هواپیما یافت می شود، چشم انداز آسمان است که به وسیله آن می توان به صورت زنده به اطراف نگاه کرد. اگر هم هوا مناسب نباشد مشکلی نیست، چون تلویزیون بزرگی آماده است تا هر چیزی را بخواهید برایتان نمایش دهد.


ایرباس می گوید این هواپیما بزرگترین کابین تجاری را در سگمنت خود فراهم می کند و با خطوط الهام گرفته شده از طبیعت و اتاق خوابی گرم و نرم، یکی از لوکسترین جت های شخصی جهان است.

3 دیدگاه

 1. حسینLH44

  7

  0

  جااااااااااااااااااان!!!!!!!!!!!!!
  عجب چیزیه!!!!!!!!!!!!!!
  پاگانی کارش درسته!!!!!!!!!!

 2. حسینLH44

  3

  0

  ولی فک کنم اون عکس اولیه که هوایرا آبی و هواپیما ACJ319 neo jet رو نشون داده
  هوایرا bc نیست بلکه هوایرا رودستره

  • علی احمدی

   3

   0

   بله درسته هر دو عکس اول پاگانی هوایرا رودستر هستند ولی توی متن از هوایرا BC نام برده شده بود و من هم برای تغییر ندادن متن از همون استفاده کردم. با تشکر از دقتتون.